Mateusz Kaluga
Mateusz Kaluga| 

Wypadek znanej artystki. Mogło skończyć się tragedią

62

Zahaczyła o kable i runęła na scenę. Rozbiła kolano, uderzyła w głowę. Skończyło się wizytą w szpitalu. Tak miał wyglądać ostatni koncert Sławy Przybylskiej, 91-letniej piosenkarki. O sprawie donosi "Fakt".

Wypadek znanej artystki. Mogło skończyć się tragedią
Sława Przybylska (AKPA, AKPA)

Sława Przybylska ma 91 lat, koncertuje od czasów studiów. Jej piosenki "Gdzie są chłopcy z tamtych lat", czy "Pamiętasz, była jesień" znają i śpiewają pokolenia. Sama na scenie czuje się bardzo komfortowo. Otrzymała wiele najważniejszych w Polsce odznaczeń.

Jak donosi "Fakt", ostatnio występowała podczas gali z okazji jubileuszu 25-lecia Powiatu Radzyńskiego, gdzie wręczono jej honorowe obywatelstwo za "zasługi na rzecz promocji powiatu w Polsce". Podczas jej występu zdarzył się bardzo przykry i niebezpieczny wypadek.

Sława cofała się i zahaczyła o przewody. Niestety upadła. Rozcięła sobie kolano, uderzyła się w głowę. Chwilę potem opatrzyłem ją szybko, bo kolano krwawiło i wezwaliśmy karetkę — opowiada "Faktowi" menedżer piosenkarki Krzysztof Rydzelewski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop o sędziowaniu w "Mam talent!", relacji z Dorotą Wellman i wadach polskich polityków [CAŁY WYWIAD]

Po upadku dalej koncertowała

Jak wyjaśnia Rydzelewski w rozmowie z dziennikiem, wezwano karetkę, ale artystka nie chciała jechać do szpitala. Wróciła na scenę i zaśpiewała kilka zaplanowanych piosenek. Na filmie z tego wydarzenia widać artystkę w doskonałej kondycji. Mimo wieku chwalącej się butami na szpilkach, czy sukienką.

Na drugi dzień po koncercie pojechaliśmy jeszcze do szpitala, chcieliśmy sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Zrobiono jej prześwietlenie głowy i stóp. Lekarz opatrzył też rany. Jedna stopa jest bardzo obita, bolą ją też żebra. Po uderzeniu głową w statyw na łuku brwiowym doszło do wylewu i niestety teraz wychodzą sińce. Sława jest teraz w domu i dochodzi do siebie — wyjaśnił w rozmowie z "Faktem" Krzysztof Rydzelewski.

Artystka odwołała swoje najbliższe koncerty - w Pruszkowie i Łodzi. Dobra informacja dla jej fanów jest taka, że ustalono już nowe terminy występów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić