Wypadła z okna na imprezie. Okazało się, że to rosyjska modelka

Media na całym świecie donosiły o tragicznym wypadku, do jakiego doszło w Phuket w Tajlandii. Podczas suto zakrapianej imprezy młoda kobieta wypadła przez okno. Teraz okazuje się, że to rosyjska modelka Ewgenia Simonowa.

Wypadła z okna na imprezie. Okazało się, że to rosyjska modelka
Rosjanka wypadła z okna podczas imprezy w Tajlandii. (Media społecznościowe)

Do tragicznego wypadku doszło 31 maja w jednym z kurortów w Phuket w Tajlandii. 37-latka brała udział w imprezie, na której nie brakowało alkoholu i narkotyków. W pewnym momencie, z nieznanych nikomu przyczyn, wypadła z balkonu na ósmym piętrze,

Rosyjska modelka wypadła z balkonu

37-letnia Rosjanka spadła z wysokości 25 metrów. Doznała śmiertelnych obrażeń głowy i złamania kończyn. W jej rękach znaleziono ludzkie włosy.

Początkowo tajska policja miała problem z identyfikacja kobiety. Wiadomo, że działała w internecie i na stronach dla dorosłych, ale pod zmienioną tożsamością.

Smirnowa pochodziła z Niżnego Nowogrodu w Rosji, ale w ostatnim czasie mieszkała w Moskwie. 25 maja wyjechała na wakacje do Phuket. Jak donosi Bangkok Post feralnej nocy miała być na narkotykowej imprezie. Policja zatrzymała osoby, które mogły być z tym powiązane. Jedną z nich jest Natalia Kosenkowa.

Kosenkowa twierdzi, że śmierć modelki była nieszczęśliwym wypadkiem. Potwierdziła, że tamtej nocy spotkała 37-latkę, ale żadna z nich nie zażywała narkotyków, a impreza była "spokojna".

Sprawa nie jest skomplikowana, ponieważ nie jesteśmy winni. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że był to niefortunny incydent, ale nie było to morderstwo i żadna z zaangażowanych osób nie jest winna - powiedziała.
Zobacz także: Specjalista komentuje mowę ciała Putina. "Na pewno nie jest zdrowy"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić