Young Leosia się przeceniła. "Nie odbieraj mi jedynego sukcesu w życiu"

40

Young Leosia podpadła Guovie? Podopieczna Żabsona podczas tegorocznej gali Fryderyków stwierdziła, że jest pierwszą raperką, która otrzymała nominację do tej nagrody. To jednak nieprawda. - Nie odbieraj mi jedynego sukcesu w życiu - odpowiedziała Aleksandra Głowińska.

Young Leosia się przeceniła. "Nie odbieraj mi jedynego sukcesu w życiu"
To nie Young Leosia jest pierwszą raperką nominowaną do Fryderyków (Instagram)

Young Leosia występuje na rapowej scenie zaledwie od dwóch lat, ale przez ten czas zdążyło się o niej zrobić bardzo głośno. Popularny wśród młodzieży utwór "Szklanki" zebrał na YouTubie już ponad 34 mln wyświetleń. Kariera 23-latki rozkręca się w zawrotnym tempie.

Young Leosia się przeceniła?

Mimo niewielkiego dorobku muzycznego, na który składa się jedynie jeden minialbum, artystka została nominowana do tegorocznych Fryderyków m.in. w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Po gali rozdania nagród 23-latka została zapytana przez dziennikarzy ESKI o to, co myśli o takim wyróżnieniu.

Można powiedzieć, że jestem pierwszą raperką, która dostała nominację do Fryderyków. Jestem też ogólnie pierwszą raperką, która zrobiła różne kamienie milowe w tym rapie. Super, że te Fryderyki też się pojawiły, bo to jest ogromne wyróżnienie dla mnie - stwierdziła Young Leosia.

Artystka jednak nieco się przeceniła, gdyż to wcale nie ona jest pierwszą raperką nominowaną do wspomnianej nagrody muzycznej. W 2018 bowiem raperka Guova otrzymała nominację do Fryderyków w kategorii "Album roku hip-hop" za płytę "Headliner".

Słowa Young Leosi nie umknęły Aleksandrze Głowińskiej "Guovie", która postanowiła odnieść się do nich na Twitterze.

Young Leosia, masz młodość, popularność, hajs, nowe fajne cycki i nie musisz wstawać rano do pracy w korpo. Zazdroszczę wszystkiego. Nie odbieraj mi jedynego sukcesu w życiu. Pozdrawiam - Guova napisała w poście na portalu społecznościowym.

W dalszej wypowiedzi Guova przypomniała o Dorocie "Dorzę" Młynarczyk i Dorocie "Fali" Frontczak z zespołu Paresłów, które jako pierwsze raperki w duecie otrzymały nominację do Fryderyków w w kategorii "Album Roku Hip-Hop" w 2003 roku. - Leosia pierwsza ma fanów. Każdy coś ma - podsumowała Głowińska.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Karolina Pisarek jako Young Leosia
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić