Za ile można godnie przeżyć? Laluna podała kwotę

133

Katarzyna Alexander, czyli Laluna Unique rozmawiała z Pawełem Svinarskim z kanału "Dla Pieniędzy". Została zapytana, za jaką kwotę - jej zdaniem - można godnie przeżyć w Polsce. Odpowiedź celebrytki może niektórych zaskoczyć.

Za ile można godnie przeżyć? Laluna podała kwotę
Laluna powiedziała ile pieniędzy potrzeba na godne przeżycie. (Instagram)

Katarzyna Alexander, znana jako Laluna Unique, stała się popularna dzięki programowi TTV "Królowe życia". Obecnie występuje w "Diabelnie boskich" i na galach Fame MMA. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Za ile można przeżyć w Polsce?

Gwiazda uwielbia luksusowe marki i drogą biżuterię. Co jakiś czas poddaje się kolejnym operacjom plastycznym i zabiegom upiększającym. Nie wstydzi się o tym mówić i wszystko pokazuje w swoich mediach społecznościowych.

Ostatnio Laluna rozmawiała z Pawełem Svinarskim. Prowadzący kanał "Dla Pieniędzy" zapytał celebrytkę, za jaką kwotę można w Polsce godnie przeżyć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Justyna Gradek szykuje się na nową miłość? "Moje serce jest z lodu, ale ktoś się stara"
Myślę, że 10 tys. każdemu było starczyło - przyznała Laluna.

Prowadzący kanał "Dla Pieniędzy" dopytał Lalunę, czy za 8 tys. również dałoby się przeżyć. Laluna odpowiedziała, że tak, ale dodała, że to wiązałoby się już z pewnymi ograniczeniami takimi jak "para butów mniej".

Laluna na co dzień nie oszczędza i prawdopodobnie wydaje na siebie o wiele więcej. Na Instagramie chwali się zagranicznymi wyjazdami, operacjami plastycznymi oraz ubraniami z luksusowych sklepów. Na wszystko zarabia na kilka różnych sposobów.

Wcześniej Laluna prowadziła się butik sprzedający m.in. peruki i włosy. Dziś zarabia głównie na udziale w walkach Fame MMA i reklamowaniu marek. Bohaterka show TTV zarabia także na swoim ciele.

Jakiś czas temu oferowała sprzedaż miejsca na sponsorski tatuaż, który wykona na swojej skórze. Stawki za taki nietypowy "baner" wynoszą od 5 do 20 tys. zł.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić