Żak szczerze o ślubie i rozwodzie. "A tu proszę - koniec miłości"

101

Katarzyna i Cezary Żakowie są małżeństwem od 37 lat. Nieustannie pojawiają się plotki o ich życiu prywatnym. Wiele słyszy się o kryzysie w małżeństwie aktorów, a nawet o rozwodzie. Katarzyna Żak zabrała głos na temat ślubu i rozwodu. Ucięła plotki raz na zawsze?

Żak szczerze o ślubie i rozwodzie. "A tu proszę - koniec miłości"
Katarzyna Żak szczerze o ślubie i rozwodzie (AKPA, AKPA)

Katarzyna Żak udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej pracy, swojej codzienności, ale też małżeństwie. Zdementowała plotki na temat rozwodu z Cezarym Żakiem i opowiedziała, jak często chodzą z mężem na randki. Aktorka przytoczyła też historię ze ślubu, na którym popłakała się do łez... ze śmiechu.

W mediach nieustannie pojawiają się plotki na temat rozwodu Cezarego i Katarzyny Żaków. Para długo milczała przyglądając się "szokującym doniesieniom", aż wreszcie jednym zdjęciem małżonkowie postanowili uciąć plotki. - Mamy się dobrze i pozdrawiamy wszystkich, życząc radości z bycia razem! - napisała wtedy aktorka.

Teraz, Katarzyna Żak udzieliła wywiadu "Plejadzie", w którym opowiedziała o miłości do męża, ich ślubie, czy plotkach na temat rozwodu. Okazuje się, że pojawiają się w prasie od lat. Wprowadzały w zakłopotanie dzieci gwiazdorskiej pary, które tłumaczyły rówieśnikom, że ich rodzice wciąż są razem i nie zamierzają się rozstać. To samo dotyczyło rodziców zakochanych aktorów:

Kiedyś się denerwowałam ze względu na dzieci, które potem w szkole musiały tłumaczyć rówieśnikom, że to nieprawda. I ze względu na nasze mamy, którym życzliwe sąsiadki przynosiły gazety z komentarzem: "A mówiła pani, że to takie fajne małżeństwo, a tu proszę – koniec miłości". Dzisiaj już się z tego śmieję.

W rzeczywistości Katarzyna i Cezary Żakowie są zgraną parą. Ich małżeństwo ma długi staż. Aktorka zdradziła, że odkąd ich córki wyprowadziły się z domu, częściej chodzą razem na randki. - Lubimy spędzać razem czas i chodzić wspólnie do kina, do teatru, na wystawy. To pobudza naszą wrażliwość - wyznała. Dodała jednak, że nie wyznaje mężowi miłości "co chwilę":

Im starsza jestem, tym bardziej znam wagę tych słów. Wolę wypowiadać je rzadziej, a znacząco - stwierdziła żona Cezarego Żaka.

Ślub Katarzyny Żak i Cezarego Żaka. Aktorka nie mogła powstrzymać się od śmiechu

Aktorka zdradziła też, jak wyglądał jej ślub. Okazuje się, że nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Wszystko przez niesfornego ministranta, który miał... dłubać w nosie. Od tej pory gwiazda nie mogła się opanować:

Połowę swojego ślubu kościelnego prześmiałam. Pomiędzy nami a księdzem stał ministrant, który podawał nam mikrofon. W momencie, gdy miałam powtórzyć, że biorę sobie Cezarego za męża, ksiądz powiedział po cichu do ministranta: "Nie dłub w nosie".

Życie młodych małżonków było pełne uczucia i miłości. Nie mieli mieszkania, mieszkali w gościnnym teatralnym pokoju. To zbliżyło ich do siebie: - Pamiętam, że staliśmy z Cezarym na ślubnym kobiercu, patrzyliśmy się na siebie i cieszyliśmy się z tego, że wyruszamy w jakąś podróż w nieznane. (...) Mieliśmy siebie i chęć bycia razem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Cezary Żak: w latach 90. rozkręciłem z kolegą biznes piernikowy
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić