Żałoba u Kukulskich. Dziennikarze przypadkiem odkryli świeży grób

83

Rodzina Kukulskich jest pogrążona w żałobie. Dopiero miesiąc po pogrzebie opinia publiczna dowiedziała się o tragedii w znanej familii. Na świeży grób natrafili przypadkiem dziennikarze tabloidu.

Żałoba u Kukulskich. Dziennikarze przypadkiem odkryli świeży grób
Natalia i Piotr Kukulscy (AKPA)

Kukulscy to jeden z najbardziej rozpoznawalnych klanów w polskim show-biznesie. Rozgłos temu nazwisku nadała legendarna piosenkarka Anna Jantar, a gwiazdorską passę kontynuuje jej córka, Natalia.

Choć Piotr "Pikej" Kukulski nie powtórzył kariery przyrodniej siostry, kilka lat temu miał swoje "pięć minut", gdy z mizernym skutkiem próbował swoich sił jako raper. Teraz światło dzienne ujrzały nowe informacje na temat jego życia.

Żałoba w rodzinie Kukulskich

Dziennikarze "Super Expressu" całkowicie przez przypadek odkryli, że w rodzinie Kukulskich nastała żałoba. Reporterzy natknęli się na grób bardzo bliskiej Piotrowi osoby - jego babci, Haliny Ossowskiej-Borys. Kobieta odeszła przed miesiącem w wieku 87 lat, ale wiadomość ta do tej pory nie przeniknęła do mediów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Gościówy". Julia Kamińska o terapii. "Pojawiła się zdecydowanie za późno"
Odwiedzając Powązki Wojskowe w Warszawie natrafiliśmy na jej świeży grób. Niestety nikt nie informował o jej śmierci, chociaż zmarła już prawie miesiąc temu. Była ona babcią Piotra "Pikeja", Kukulskiego, przyrodniego brata Natalii Kukulskiej - przekazał "Super Express".

Halina Ossowska-Borys również była osobą znaną i utalentowaną. Za młodu występowała w Zespole Pieśni i Tańca "Mazowsze". To właśnie ona wykonywała wzruszającą piosenkę "Dwa serduszka", którą Joanna Kulig zaśpiewała w nominowanym do Oscara filmie "Zimna Wojna".

Halina Ossowska-Borys była babcią Piotra Kukulskiego od strony mamy, Moniki Borys - drugiej żony nieżyjącego już Jarosława Kukulskiego. W mediach od lat krążą pogłoski o rzekomym konflikcie Natalii z macochą i przyrodnim bratem, którego przyczyną ma być podział majątku po ojcu.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić