Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Spędziła w USA 15 lat. Co się stało z gwiazdą kultowej komedii?

52
Podziel się

Kultową komedię "Poranek Kojota" znają wszyscy Polacy. Co robi teraz Karolina Rosińska, która wcieliła się w rolę Noemi?

Spędziła w USA 15 lat. Co się stało z gwiazdą kultowej komedii?
Zagrała Noemi, była gwiazdą Poranku Kojota. Co robi teraz Karolina Rosińska? (AKPA)
bFdUuQrV

Karolina Rosińska w kinie pojawiła się po raz pierwszy w 1993 roku - jako tytułowa bohaterka w "Uprowadzeniu Agaty". W tym samym roku zagrała w filmach: "Kolos" oraz "Łowca. Ostatnie starcie".

Prawdziwą sławę przyniósł jej jednak występ w kultowej komedii "Poranek Kojota", w której zagrała piosenkarkę Noemi. Film miał swoją premierę w 2001 roku, ale do dziś może szczycić się ogromną rzeszą fanów.

bFdUuQrX

Jej ważną część życia stanowi pobyt w Stanach Zjednoczonych. W 1995 r. wyjechała USA, gdzie studiowała aktorstwo i pracowała jako modelka. Do Polski wróciła tylko zagrać w kilku filmach. Łącznie zza oceanem spędziła 15 lat.

Wyjechałam do Stanów na prywatne zaproszenie, do Los Angeles i zostałam tam przez 15 lat. Weszłam w to wszystko z marszu i jak teraz patrzę to widzę, że to mi się bardziej przydarzyło, niż było przemyślane - mówiła w programie "Pytanie na śniadanie".

Rosińska nie ukrywała, że świat mediów nie do końca jej pasuje. Nie lubiła przebywać w świecie show-biznesu i zniknęła z ekranów na kilka lat.

bFdUuQsd

Zaczęła od nowa

Po powrocie do Polski na stałe nie udało jej się powtórzyć sukcesu sprzed lat. Aktorka pojawiła się jeszcze kilka razy na ekranie. Zagrała epizody w "M jak miłość", "Ojcu Mateuszu", "Pierwszej miłości" i "Klanie".

Rosińska zrezygnowała z aktorstwa i jej podstawowym zajęciem jest teraz bycie nauczycielką języka angielskiego. Piętnaście lat spędziła w Stanach Zjednoczonych, więc ten język zna perfekcyjnie.

bFdUuQse
Zobacz także: Geny wskazują, kto przejdzie koronawirusa ciężko? Odkrycie Polskich naukowców
bFdUuQsy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
Wwe
3 dni temu
Jak ja słyszę kultowy to ręce opadają to ludzie się modlą jak film puszczają przed telewizorem....figurki sobie stawiają i modlą się ...
Mola
3 dni temu
Ludzie , co z Wami😏☹️ . Trochę więcej pozytywnych relacji z wszystkimi wokół….. To jej sprawa gdzie była ,co robiła !!!!!!!
zniesmaczony
4 dni temu
Angielski ze Stanów?
bFdUuQsz
rydz
4 dni temu
znam ludzi ktorzy po 25-30 latach za oceanem nie moga sie dogadac po angielsku co najlepsze 2 to obywatele a reszta na green kartach
hilot
4 dni temu
Szczur co on tu w Polsce jeszcze robi, pod ścianę płaczu jazda.
Teleman
4 dni temu
W tvp to ty kariery nie rób
Ja JUS
4 dni temu
Podobna do Jachiry - czy tak samo entelygentna . Znajdzie robotę u Holland
A od
4 dni temu
kiedy w USA można perfekcyjnie nauczyć się angielskiego? Powiedzcie to Anglikowi. Wyśmieje was.
qaz
4 dni temu
Jaki kraj takie gwiazdy!!!!!!!!!!
Hegemon
4 dni temu
Ciekawsze są komentarze niż sam artykuł. I zapytam, z czego ona się tam utrzymywala. 15 lat w szkole aktorstwa to powinna już mieć umiejętności jak mało kto, hmm...i nikt jej nie chce do filmu ? Coś tu śmierdzi wybitnie.
tex-mex-man
4 dni temu
Spedzilem w USA 37 lat, pisalem duzo dokumentacji technicznej, kontraktow handlowych i technicznych, artykulow, podrecznikow szkoleniowych, etc. i nie znam jezyka angielskiego perfekcyjnie. Wystarczy otworzyc wielki slownik Oxfordzki, otworzyc na przypadkowej stronie i zobaczyc ile zna sie slow na stronie. Niewielu ludzi mowiacych po angielsku zna angielski nawet dobrze. Wystarczy znac 2000, 3000 slow by mowic dobrze po angielsku. a slownik Oksfordzki zawiera ponad 170 tysiecy slow (okolo 45 tys. malo uzywanych). Ciekawe ile slow zna ta pani?
grzes
4 dni temu
Drugoplanowe role
Oceniacz
4 dni temu
To ciekawe. Pojechała studiować aktorstwo, po studiach w niczym nie zagrała i pracuje jako nauczyciel? No to musiała mieć wielki talent i być wybitną studentką.
bFdUuQsr
Sawa
4 dni temu
Nie znam....Ja to wiecznie do tyłu jestem z celebrytami. Za to poznałam Pati, la belle....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić