Zaskakujące plotki. Megagwiazda nową dziewczyną Brada Pitta?

14

Brad Pitt jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Chociażby to sprawiło, że jego życie uczuciowe budzi duże zainteresowanie kolorowej prasy. Ostatnio pojawiły się plotki o jego ciepłej relacji z przepiękną aktorką.

Zaskakujące plotki. Megagwiazda nową dziewczyną Brada Pitta?
Brad Pitt (2020 Getty Images)

Wszystkie dotychczasowe związki Brada Pitta kończyły się głośnymi rozstaniami. Czy aktor nareszcie zdoła się ustatkować? Tego na razie nie wiadomo.

Przewijają się jednak plotki, że w jego życiu pojawiła się nowa sympatia. Chodzi o... Sharon Stone! Para zna się od wielu, wielu lat. Właśnie z nią Brad Pitt rozpoczynał przygodę z filmem. Po jakimś czasie jednak ich drogi się rozeszły.

Podobno Angelina Jolie bardzo nieprzychylnie zapatrywała się na znajomość Brada z Sharon. Plotki wskazują na to, że była po prostu zazdrosna.

Coraz częściej są razem widywani

Okazuje się, że po rozstaniu z Angeliną Brad Pitt odświeżył znajomość z Sharon Stone. Teraz coraz częściej spotykają się na wspólnych lunchach.

Sharon nie posunęłaby się jeszcze tak daleko, by nazywać ich parą, ponieważ oboje cieszą się wolnością, ale oboje prywatnie przyznają, że są zainteresowani, dokąd to wszystko zmierza. Wszyscy trzymają za nich kciuki. Oboje zasługują na szczęście - pisze portal New Idea.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić