Zbigniew Zamachowski miał romans z gwiazdą "M jak miłość"

116
Podziel się:

Kolorowa prasa uważa Zbigniewa Zamachowskiego za jednego z bardziej kochliwych aktorów. Ujawniane są informacje na temat jego licznych romansów. Ostatnio okazało się, że niegdyś kochał się w bohaterce "M jak miłość".

Zbigniew Zamachowski miał romans z gwiazdą "M jak miłość"
Zbigniew Zamachowski kochał się w bohaterce "M jak miłość" (akpa, Materiały prasowe)

Do niedawna Zbigniew Zamachowski układał sobie życie z żoną Moniką. Niestety, kilka tygodni temu okazało się, że aktor opuścił mieszkanie w towarzystwie syna. Paparazzi przyłapali ich, jak wynosili meble. To oznaczało jedno - wyprowadzkę.

Nieco później żona Zamachowskiego przerwała milczenie. W obszernym wywiadzie dla magazynu "Wprost" mówiła m.in. o zdradach męża.

Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy - ze zdradą męża włącznie - to były kłopoty jak w innych związkach - wyjawiła.

Po wyprowadzce Zbigniewa Zamachowskiego podjęła ważną decyzję. Postanowiła wrócić do nazwiska byłego męża. Tłumaczyła, że kojarzy jej się z latami świetności kariery w mediach. Teraz zatem występuje pod nazwiskiem Richardson.

Romans z bohaterką "M jak miłość"

Rozpadło się trzecie małżeństwo Zbigniewa Zamachowskiego. Kolorowa prasa ujawniała, że podczas związku z Moniką miał wdać się w romans z Gabrielą Muskałą, koleżanką z teatru.

Teraz na jaw wypływają kolejne ciekawe informacje. Okazuje się, że niegdyś zawrócił w głowie Małgorzacie Pieńkowskiej, która jest znana chociażby z "M jak miłość". Do tego romansu doszło na początku kariery Zamachowskiego.

Świat należał do nich i czuli, że nic się nie liczy poza ich miłością. Uwielbiali spędzać ze sobą czas, chcieli czerpać z życia pełnymi garściami. Razem… - powiedziała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" osoba, która znała aktorów, gdy oszaleli na swoim punkcie.

Zamachowski rzekomo chciał się oświadczyć Pieńkowskiej. Ostatecznie jednak do zaręczyn nie doszło. Aktorka odrzuciła jego starania i związała się z Jackiem Sobalą. Zbigniew natomiast stanął na ślubnym kobiercu z Anną Komarnicką, która tym samym została jego pierwszą żoną.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić