aktualizacja 

Zdrójkowski przyłapany z 16-latką. Wiemy, kim jest

89

Minęło już trochę czasu od rozstania Adama Zdrójkowskiego z Wiktorią Gąsiewską. Od tego momentu 22-latek jest singlem. Ostatnio natomiast został przyłapany na spotkaniu z 16-latką. Czy to jego nowa miłość?

Zdrójkowski przyłapany z 16-latką. Wiemy, kim jest
Adam Zdrójkowski spotkał się z 16-latką (Instagram)

W mediach aż huczy od plotek o Adamie Zdrójkowskim. Wszystko za sprawą tego, że paparazzi przyłapali go na spotkaniu z 16-letnią modelką i influencerką. Zdjęcia z tego wydarzenia pojawiły się na Pudelku.

Z migawek możemy wywnioskować, że Zdrójkowski i jego koleżanka spędzili miły wieczór. Szczerze się uśmiechali, spożywając azjatyckie przysmaki. Po kolacji para wsiadła do samochodu i odjechała w nieznanym kierunku.

Pudelek ustalił już, kim była towarzyszka Adama. To Vanessa Rojewska. Choć ma dopiero 16 lat, to już może poszczycić się sporą popularnością w przestrzeni internetowej. Na Instagramie zgromadziła przeszło 120 tys. obserwatorów.

Obecnie Vanessa uczy się w liceum. Marzy o zostaniu aktorką. Cały czas doskonali swoje umiejętności. Okazuje się, że uczęszcza na zajęcia teatralne, a poza tym pobiera lekcje śpiewu.

Ciekawostką jest to, że Rojewska zdobyła już pierwsze doświadczenie aktorskie. Vanessa ma na swoim koncie epizody w takich produkcjach jak "The End" czy "Święta inaczej". W trakcie zdjęć do tego drugiego filmu poznała Adama Zdrójkowskiego.

Zdrójkowski ma nową dziewczynę? Wymowny komentarz

Zaczęto spekulować, że wspomniane spotkanie Adama i Vanessy było randką, a 16-latka jest jego nową dziewczyną. Zainteresowani w ogóle nie potwierdzają tych plotek. Głos w sprawie doniesień medialnych za pośrednictwem InstaStories zabrała koleżanka Zdrójkowskiego.

Tak teraz totalnie szczerze, sprostujmy. Luźne spotkanie koleżeńskie, nie rozumiem nakręcania tego - napisała Vanessa Rojewska.

Wygląda zatem na to, że Zdrójkowski, po rozstaniu z Wiktorią Gąsiewską, pozostaje singlem. Kto wie, może jednak za jakiś czas ktoś mocno zawróci mu w głowie i jego status się zmieni.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Nowy trend w polskich górach. "Widać to wyraźnie"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić