aktualizacja 

Ludzie reagują na "zabawę" syna Majdanów. "Masakra! Zero szacunku"

439

Radosław Majdan pokazał, jak jego syn Henryk "bawi się" z psem. Nagranie pewnie nie wywołałoby większych kontrowersji, gdyby nie to, że dwulatek traktuje zwierzę jak... zabawkę.

Ludzie reagują na "zabawę" syna Majdanów. "Masakra! Zero szacunku"
Radosław Majdan patrzy, jak jego syn bawi się z psem (Instagram, Radosław Majdan)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wychowują dwuletniego Henryka. Chłopiec często pojawia się w sieci, a wszystko za sprawą tego, że jego rodzice mają tendencję do relacjonowania swojego życia w mediach społecznościowych.

Tym razem były piłkarz wrzucił do internetu nagranie, na którym... Henio Majdan ujeżdża psa. Maluch ewidentnie dobrze się bawił. Jak bardzo był zdziwiony, gdy w końcu czworonożny przyjaciel postanowił od niego uciec.

Z pewnością Radek Majdan spodziewał się, że internauci będą zachwyceni wygibasami jego synka. Tym razem jednak zareagowali inaczej niż zazwyczaj. Zaczęli użalać się nad psem. Dosadnie dali do zrozumienia, co sądzą na temat takich zachowań.

Internauci krytykują zachowanie Henia Majdana

"Biedny ten pies. To nie zabawka" - możemy przeczytać pod nagraniem, które wrzucił do sieci Radosław Majdan.

Trzeba dziecko od małości uczyć, że nie wolno dręczyć zwierząt, bo to nie zabawki, tylko żywe stworzenia. Ten piesek i tak ma dużo cierpliwości
Biedny piesio
Pies to zwierzę, a dziecko nie kontroluje swojego chwytu, ucisku, kładąc się na zwierzę… Unikajmy sytuacji, w której maluch będzie obejmował psa, nachylał się nad nim i dawał mu buziaki - takie zachowanie może bowiem być niebezpieczne, a pies może zareagować agresywnie. Nawet jeśli na co dzień wydaje się być "do rany przyłóż"
Jakie zdziwienie Henia, że piesek wstał i nie chce dalej występować w roli pluszowej zabawki
Masakra! Zero szacunku do psa!
Pies w końcu nie wytrzymał... Dobrze, że ma anielską cierpliwość, bo inaczej mogłoby to się źle skończyć - piszą internauci.

Niektórzy jednak stają po stronie Henia. Oto kilka przykładów:

Dwa słodziak, uwielbiam
Cudownie
Henio nie robi mu krzywdy, przytula, całuje. Widać, że po czasie psiak już nie chce tych czułości, wstaje, przeciąga się i odchodzi. Nikt tu psa nie katuje, nie bije itp. ludzie odróżniajcie krzywdę od miłości dziecka do zwierzęcia - czytamy w komentarzach.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ten hit śpiewała cała Polska. Szczere wyznanie Jeden Osiem L po latach
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić