aktualizacja 

Zenek Martyniuk mówi "nie". Chodzi o wesele syna

64

Syn "króla disco polo", Daniel Martyniuk jakiś czas temu nie schodził z czołówek gazet i portali. Wygląda jednak na to, że syn Zenka Martyniuka ustatkował się, a związek z niejaką Faustyną ma na niego zbawienny wpływ. Mimo że gwiazdor trzyma za ten związek kciuki, nie zamierza fundować jedynakowi hucznego wesela.

Zenek Martyniuk mówi "nie". Chodzi o wesele syna
Zenek Martyniuk nie zamierza znowu ulegać synowi (AKPA, AKPA, Podlewski)

Aktualnie Daniel Martyniuk pozostaje w związku z Faustyną. Syn Zenka Martyniuka nie poznał obecnej ukochanej po rozstaniu z Eweliną Golczyńską – wręcz przeciwnie, zanim Daniel związał się z matką swej córki, pozostawał w związku właśnie z aktualną partnerką. Stara miłość wszak nie rdzewieje.

Daniel Martyniuk weźmie drugi ślub? Zenek Martyniuk reaguje stanowczo

Mimo że Daniel Martyniuk i Faustyna tworzą zgodny związek, wygląda na to, że nieprędko wezmą ślub. A przynajmniej – nie z pompą, jaka towarzyszyła wejściu syna Zenka Martyniuka w związek małżeński z poprzednią żoną. Powód? Ojciec nie ma zamiaru łożyć na zabawę.

Zenek Martyniuk wyjaśnił swoje motywy w rozmowie z "Super Expressem". Jak podkreślił, czuje ulgę, że syn w końcu znalazł szczęście, jednocześnie podkreślając, że nie wtrąca się w wybory już dorosłego jedynaka. Zapowiedział jednak, że nie zamierza po raz kolejny wyprawiać mu hucznego wesela.

Cieszę się, że u Daniela wszystko się układa. Szczerze mówiąc, to nie wtrącam się w jego życie i w jego wybory. Jest dorosły… A wesele? Już bym nie zrobił – wytłumaczył Zenek Martyniuk w rozmowie z "Super Expressem".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Daniel Martyniuk bohaterem afer. Rodzina ma już zszargane nerwy

Zenek Martyniuk wyjawił również, że nie będzie naciskał na syna, aby zalegalizował swój związek z Faustyną. "Król disco polo" uważa, że w obecnych czasach ludzie niekoniecznie muszą od razu brać ślub, aby czuć się szczęśliwymi razem. Okazało się też, że jednym z powodów oporu przed wyprawianiem hucznej imprezy jest fakt, że... Daniel całkiem niedawno ślubował przed ołtarzem "miłość, wierność i uczciwość małżeńską". Huczne wesele odbyło się w październiku 2018 roku.

Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie. Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego – przyznał Zenek Martyniuk ("Super Express").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić