aktualizacja 

Zenek wygadał się fanom. Rodzinny sekret Martyniuków wyszła na jaw

76

Zenon Martyniuk nie ukrywa, że wnuczka jest jego oczkiem w głowie. Gwiazdor disco polo uwielbia opowiadać o dziewczynce w wywiadach, nie szczędząc zachwytów i wyrazów miłości. Okazało się, że ma już nawet pomysł na ewentualną karierę muzyczną Laury.

Zenek wygadał się fanom. Rodzinny sekret Martyniuków wyszła na jaw
Zenon Martyniuk nie ukrywa, że wróży swojej wnuczce świetlaną przyszłość (AKPA, AKPA, Piętka Mieszko)

Laura jest owocem związku Daniela Martyniuka, jedynego syna "króla disco polo" i Eweliny Golczyńskiej. Mimo że związek rodziców dziewczynki ostatecznie nie przetrwał próby czasu, Zenek Martyniuk stara się regularnie widywać wnuczkę, nie szczędząc jej wyrazów miłości.

Zenon Martyniuk – wnuczka pójdzie w ślady "króla disco polo"?

Zenon Martyniuk nie ukrywa, że uważa swoją wnuczkę za wyjątkowo "umuzykalnioną". "Król disco polo" jest przekonany, że dziewczynka odziedziczyła po nim talent wokalny. Takiego odkrycia miał dokonać w trakcie rodzinnego muzykowania.

Jest niezwykle zdolna, wszystko robi wspaniale, powyżej oczekiwań. Jestem nią oczarowany, zakochany – opowiadał Zenon Martyniuk w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".
Zobacz także: Zobacz też: Johnny Depp, Zenon Martyniuk czy Maryla Rodowicz? Którego zbłąkanego celebrytę przygarnęlibyście w Wigilię?

Zenon Martyniuk stara się zarazić Laurę miłością do muzyki. Gwiazdor disco polo jest przekonany, że gdyby jego wnuczka tylko zechciała, mogłaby zrobić spektakularną karierę jako piosenkarka.

Chciałbym, żeby w tym kierunku się rozwijała, pokochała to – relacjonował Zenon Martyniuk w wywiadzie dla "Świat i Ludzie".

Jednocześnie Martyniuk zastrzega, że jeśli jego wnuczka wybierze inną drogę zawodową, nie będzie protestował. Gdyby jednak Laurze spodobała się wizja zrobienia kariery na miarę swojego dziadka, który nie bez powodu nosi nieoficjalny tytuł "króla disco polo", ten jest gotowy dzielić się radami i udzielać wsparcia.

(...) Nie będę jej do niczego zmuszał. Ale pewnie, że byłbym przeszczęśliwy, gdybyśmy mogli kiedyś w duecie coś zaśpiewać na koncercie. Wszystko jednak zależy od niej – zapowiedział Zenon Martyniuk ("Świat i Ludzie").

Samego Zenona Martyniuka czeka ciężki czas, ponieważ wyrusza w wakacyjną trasę koncertową po Polsce. Sam "król disco polo" stara się nie narzekać i głównie podkreśla, jak bardzo cieszy się na ponowne spotkanie z fanami.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić