"Zginąłbym bez niej". Niezwykłe słowa Janusza Gajosa

6

Już od ponad 30 lat Elżbieta i Janusz Gajosowie są małżeństwem. Dla aktora to już czwarty formalny związek. Teraz na jaw wyszedł jeden z sekretów tej pary.

"Zginąłbym bez niej". Niezwykłe słowa Janusza Gajosa
Janusz Gajos, Elżbieta Gajos (AKPA)

Janusz Gajos ogromną popularność zdobył dzięki roli Janka Kosa w serialu "Czterej pancerni i pies". Oczywiście grał również w setkach innych filmów, seriali i sztuk teatralnych.

Na koncie Gajosa znajduje się wiele odznaczeń i nagród. Aktor posiada też tytuł profesora sztuk teatralnych i doktora honoris causa łódzkiej szkoły filmowej.

Prywatnie spełnia się w roli męża. Jego żoną jest Elżbieta Gajos, która jednocześnie pracuje jako agentka i managerka. Negocjuje i ustala warunki umów zawieranych przez Janusza.

A jak poznali się Janusz i Elżbieta Gajosowie? Okazuje się, że ukochana aktora wcześniej mieszkała w Belgii z mężem i synem. W końcu jednak zdecydowała się na powrót do Polski i rozwód z ówczesnym partnerem. W 1989 roku próbowała natomiast umówić się z Gajosem na służbowe spotkanie, co okazało się sporym wyzwaniem.

Ostatecznie jednak do takiego spotkania doszło. - W końcu przyjechali na Dni Krakowa ze spektaklem "Baal". Oczywiście poszłam do Teatru Starego. Spojrzał na mnie i stwierdził: ta albo żadna - ujawniła Elżbieta Gajos w rozmowie z portalem wloclawskie24.pl.

Janusz i Elżbieta Gajosowie byli sobie pisani?

Miłość Janusza i Elżbiety stopniowo rozkwitała. Około rok po pierwszym spotkaniu aktor zdecydował się na oświadczyny. Jednocześnie poprosił ukochaną, by przeprowadziła się do Warszawy. Następnie doszło do ślubu. Była to już czwarta tego typu ceremonia w życiu aktora. Gajos wyciągnął odpowiednie wnioski.

Mężczyzna powinien żenić się dopiero po czterdziestce, kiedy ma już za sobą kawałek życia - powiedział w wywiadzie z magazynem "Pani".

Janusz Gajos wielokrotnie zaznaczał, że przy Elżbiecie znalazł spokój. W rozmowie z magazynem "Twój Styl" zdradził natomiast wyjątkowy sekret dotyczący swojego związku.

Zginąłbym bez niej. Wygląda na to, że im dłużej jesteśmy ze sobą, tym bardziej nasz związek się zacieśnia - podkreślił.
Zobacz także: Dokument o Annie Przybylskiej w kinach. Aktorka żyje we wspomnieniach bliskich i fanów
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić