LAK| 

Ziółek nadal ma zdjęcia z Milikiem. WAGs wyjaśnia

8

Jessica Ziółek przez 10 lat tworzyła głośną parę z Arkadiuszem Milikiem. Po rozstaniu z reprezentantem Polski znalazła ukojenie. Chodzi o piłkarza Lecha Poznań. Ale okazuje się, że WAGs nadal ma zdjęcia z byłym partnerem. Wiemy, dlaczego.

Ziółek nadal ma zdjęcia z Milikiem. WAGs wyjaśnia
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek byli parą przez 10 lat (Instagram)

Jessica Ziółek była jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. We wrześniu 2020 roku Arkadiusz Milik oświadczył się swojej wybrance. Wydawało się, że ślub będzie już tylko formalnością po 10 latach związku. Tymczasem kilka miesięcy później okazało się, że Ziółek wróciła do Polski, a Milik przeniósł się do nowego klubu we Francji.

Poznali się jako nastolatkowie. Rozstali się po latach

Ziółek i Milik poznali się, gdy modelka miała zaledwie 16 lat. Po zdaniu matury przeprowadziła się do swojego partnera. Oboje mocno się wspierali, Ziółek wielokrotnie powtarzała, że to Milik motywował ją do osiągania nowych celów. Po dziesięciu latach para się jednak rozstała.

Ziółek po rozstaniu z Arkadiuszem Milikiem znalazła ukojenie. Chodzi o piłkarza Lecha Poznań, z którym jest już zaręczona.

Ale okazuje się, że WAGs nadal ma zdjęcia z byłym partnerem. Wiemy, dlaczego. Ziółek wyjaśniła to fanom.

Kochani, wszystkie rzeczy, które widzicie na moim Instagramie to moja historia. Nie mam zamiaru, usuwać starych wspomnień, to wszystko, co widzicie to moje życie i cała ja! Proszę pamiętajcie o tym, że mimo całej sytuacji, która dzieje się w Ukrainie, pamiętajmy też o sobie i o swoich wartościach - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Miał zawał serca na boisku! Wrócił do gry (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić