Zofia Zborowska chce schudnąć. Ma ważny powód

3

Zofia Zborowska nie ukrywa, że stara się wrócić do wagi sprzed ciąży. Aktorka nie ukrywa, że ma bardzo ważną motywację. Twierdzi, że jej aktualny wygląd ma wpływ na karierę zawodową.

Zofia Zborowska chce schudnąć. Ma ważny powód
Zofia Zborowska (akpa)

Zborowska sądzi, że jej waga może wpływać na to, w jakich rolach jest obsadzana. Aktorka chce być bardziej elastyczna w kontekście propozycji zawodowych i dlatego bierze się za siebie.

Jeśli jesteś bardziej przy kości, to jesteś aktorką tudzież aktorem charakterystycznym. Czy w moim obecnym rozmiarze zagrałabym główną rolę w komedii romantycznej? Wątpię. Raczej jako śmieszna gruba koleżanka. I mówię z premedytacją gruba - powiedziała Zborowska w rozmowie z reporterką Plotka.

Aktorka mimo to nie ukrywa, że dobrze czuje się w swoim ciele. Jednocześnie zdradza, ile jeszcze musi zrzucić, by wrócić do wagi sprzed ciąży.

Ja nie czuję się gruba, ale mam 178, kształty kobiece, kamera dodaje pięć kilo... Zostało mi jeszcze z sześć-siedem kilo, żeby wrócić do mojej wagi sprzed ciąży - zaznaczyła w wywiadzie dla Plotka.

To również napędza Zofię Zborowską

Motywację dla Zborowskiej stanowi również kwestia... ulubionej garderoby. Obecnie nie pasuje ona na aktorkę. Metamorfoza pozwoliłaby natomiast wrócić do starych ubrań.

Zofia mimo wszystko nie chce katować się dietami. Aktorka stawia na taniec i grę w golfa. Na siłowni siebie nie widzi.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić