"Skomentuję to krótko". Zdjęcie robi furorę w sieci

690

Niezwykłe zdjęcie obiegło sieć. Widać na nim turystów, którzy zrezygnowali z własnych planów, żeby uratować psa. Ślepe zwierze brodziło po zamarzniętym potoku.

"Skomentuję to krótko". Zdjęcie robi furorę w sieci
Turyści uratowali psu życie (Facebook)

Niesamowitą historię z happy endem opisał Łukasz Litewka. Justyna, Jacek, Piotrek i Aga wybrali się w góry. W pewnym momencie turyści zauważyli na swojej drodze porzuconego psa, który potrzebował pomocy.

Pies brodził po zamarzniętym strumieniu w środku lasu. Przerażeni tym widokiem turyści postanowili porzucić swoje plany i udzielić zwierzakowi pomocy. Niedługo później okazało się, że zdezorientowany i wycieńczony pupil jest ślepy. Autor wpisu opublikował również fotografię, na której widać dwóch mężczyzn niosących czworonoga na plastikowych sankach.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Pies na szczęście trafił na dobrych ludzi. Turyści zmienili swoje plany dot. wyprawy i udali się ze zwierzakiem do schroniska. Dzięki bohaterskiej postawie pupil jest już bezpieczny. Obecnie trwają poszukiwania dla niego nowego właściciela. Gest znalazców został doceniony zarówno przez autora wpisu, jak i innych internautów.

Skomentuję to krótko: brawa to za mało, serio - napisał Łukasz Litewka.
Coś, co się wydaje oczywiste dla każdego, dla wielu jest zbędnym wysiłkiem, kłopotem. Czapką do ziemi się kłaniam - podsumował jeden z internautów.
Zobacz także: Konsternacja po słowach rzecznika rządu. "Nie wie, o czym mówi"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić