Żona Kraśki przekazała wspaniałą nowinę. Aż pęka z dumy

724

Karolina Ferenstein-Kraśko podzieliła się z fanami radosną nowiną. Kolejny sukces na koncie. Jej "dziecko" wystartowało w pierwszych prestiżowych międzynarodowych zawodach.

Żona Kraśki przekazała wspaniałą nowinę. Aż pęka z dumy
Karolina Kraśko. (AKPA, AKPA)

Karolina Ferenstein-Kraśko, żona prezentera telewizyjnego Piotra Kraśki zajmuje się koniami. Prowadzenie stadniny to rodzinna tradycja przekazywana od pokoleń. Celebrytka hoduje konie, z których nie kryje dumy. Nazywa je nawet swoimi "dziećmi".

Na Instagramie pochwaliła się sukcesem Osi. Wspomniała dzień urodzin klaczy oraz okres jej dorastania. Dziś już dorosły koń mógł stanąć do walki z innymi osobnikami. Kraśko poinformowała, że Osi wystartowała na "międzynarodowych prestiżowych" zawodach Cavaliada. Konia dosiadł nie kto inny, jak syn Piotra i Karoliny Kraśko, który od najmłodszych lat jeździ konno.

- Urodziła się na moich oczach - mały, czarny pajączek z trochę za długimi nogami. Pamiętam jej pierwsze nieporadne kroki - wspomina z nostalgią żona dziennikarza TVN.

Teraz OSI jest wspaniałym sportowcem właśnie wystartowała pod moim synem na Cavaliadzie w pierwszych swoich Międzynarodowych prestiżowych zawodach z świetnymi rezultatami! - chwali się dumna Karolina Ferenstein-Kraśko.

Żona Piotra Kraśki podkreśliła przy okazji, że jest dumna ze swoich dzieci - zarówno tych "ludzkich, jak i końskich". - Wspaniale moc oglądać jak się rozwijają - cieszy się.

W komentarzach natychmiast posypały się gratulacje.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Stadnina Ferenstein znajduje się w Gałkowie na Mazurach. To miejsce upatrzyło sobie wiele celebrytów. Żona Piotra Kraśki latem chętnie organizuje tam imprezy i przyjmuje swoich znanych w kraju gości.

Zobacz także: Agnieszka Dziemianowicz-Bąk odejdzie z Lewicy? Jasna odpowiedź
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić