o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Żona Krawczyka komentuje konflikt z pasierbem. "Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał"

487
Podziel się

W tym tygodniu telewizja TVN wyemitowała reportaż, w którym pokazano, w jakich warunkach żyje syn legendarnego muzyka Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof junior żalił się także, że kontakt z ojcem utrudniała mu jego macocha Ewa Krawczyk. Żona artysty odniosła się do zarzutów pasierba.

Żona Krawczyka komentuje konflikt z pasierbem. "Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał"
Ewa i Krzysztof Krawczykowie. (AKPA)
bEDFogXV

W środę 12 maja w telewizji TVN wyemitowano pierwszą część reportażu o Krzysztofie Krawczyku juniorze. Chory na epilepsję 47-latek utrzymuje się z renty inwalidzkiej. Syn muzyka żalił się, że w dorosłym życiu jego kontakt z ojcem znacznie się pogorszył, za co obwinia swoją macochę Ewę Krawczyk. Syn z pierwszego małżeństwa artysty twierdzi również, że utrudniano mu dostęp do trumny na pogrzebie ojca.

Przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać - żalił się w programie "Uwaga" Krawczyk junior.
bEDFogXX

W reportażu pokazano również, w jakich warunkach żyje Krzysztof junior. Mężczyzna żyje w starej kamienicy w Łodzi, mieszkanie jest w opłakanym stanie. Syn muzyka ma nawet utrudniony dostęp do łazienki.

Ewa Krawczyk komentuje słowa pasierba

Żona muzyka Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" odniosła się do słów pasierba.

Nie będę komentowała dokumentu TVN z udziałem Krzysztofa juniora, ponieważ z tego, co wiem, był on nakręcony w styczniu tego roku, jak żył mój mąż. Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał - mówi wdowa w rozmowie z "Super Expressem".
bEDFogYd

Andrzej Kosmala, który był wieloletnim menadżerem Krzysztofa Krawczyka i jego serdecznym przyjacielem, twierdzi, że syn muzyka jest wykorzystywany przez ludzi, których interesuje tylko spadek 47-latka. Kosmala zapewnia, że żona artysty stara się skontaktować z pasierbem.

Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił. Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej. Jeśli chodzi o pogrzeb, to Krzysztof stał koło mnie. Powiedziałem do niego, żeby pożegnał się z ojcem i on to zrobił. Dotknął trumny. Dzisiaj Ewa rozmawiała z Krzysiem. Chce, by ich relacje były jak najlepsze. Próbuje z nim rozmawiać i dojść do porozumienia - wyjaśnia Andrzej Kosmala ("Super Express").
Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDFogYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(487)
Ela
4 miesiące temu
Nie radzi sobie haha..patologia bez serca..powina odpowiadavi przed sąndem..dała bym jej 15..lat
Kris
4 miesiące temu
Niewiem mogę na tą wydre patrzeci..
Krisani
4 miesiące temu
To žmija jak aktorka..
bEDFogYz
zojka2021
4 miesiące temu
Pani Laleczko ! proszę się opamiętać i żałobę nosić w sercu. Już dosyć Pani dostała od państwa. Proszę zająć się uregulowaniem spraw z pasierbem, któty został przez Panią skrzywdzony.
Nela
4 miesiące temu
Myślę że z Pani powodu najbardziej by się załamał.Pani postawa budzi najbardziej medialną wrzawę.
Marika
4 miesiące temu
I tak to Ewcia pięknie nawróciła starego KK do Boga!!!
Marika
4 miesiące temu
Całe życie Ewcia z Kosmalą żerowali na KK i jeszcze im mało.
Grzesiek
4 miesiące temu
Krawczyk wielki katolik, zostawił chorego syna bez niczego, diabeł wcielony, jak tak można, WSTYD
Ola
4 miesiące temu
Dobra aktorka Ewa Krawczyk
Bea
4 miesiące temu
Wierze,ze ona jest winna .Mam tak samo .
Kraków
4 miesiące temu
Proszę wszystkich dzienikarzy adwokatów i ludzi z całej Polski Krzysztof junior potrzebuje pomocy zanim dojdzie do tragedii bo może Ewa K go wykonczyć nerwowo i psychicznie Dziękuje Ja dołączam się do tej Pomocy tylko powiedzcie jak ? Tak bardzo mi żal chłopaka znam ludzi z padaczką i wiem co się z nimi dzieje jak dostaną padaczkę.
kaw
4 miesiące temu
jak nie wiadomo o co chodzi ...zawsze po odejściu osoby z pokażnym majątkiem zlatują się tzw. najbliżsi którzy nie wiadomo skąd pojawiają się i od zawsze jak twierdzą pomagali i byli jedynymi przyjaciółmi rodziny.
Gość
4 miesiące temu
Nagrało się jak namawiała juniora, żeby zrezygnował z pomocy prawników a wtedy ona mu coś da ze spadku. Nawet chciała pomóc pisać pismo, gdyby sam nie potrafił. Inna osoba w takim momencie chciałaby wesprzeć, otoczyć opieką i wspólnie przeżywać śmierć najbliższej osoby a ona chce robić geszeft.
bEDFogYr
Zrodlo zła
4 miesiące temu
Krzywda dziecka,ofiary wypadku ojca
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić