Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Żona Krawczyka komentuje konflikt z pasierbem. "Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał"

488
Podziel się:

W tym tygodniu telewizja TVN wyemitowała reportaż, w którym pokazano, w jakich warunkach żyje syn legendarnego muzyka Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof junior żalił się także, że kontakt z ojcem utrudniała mu jego macocha Ewa Krawczyk. Żona artysty odniosła się do zarzutów pasierba.

Żona Krawczyka komentuje konflikt z pasierbem. "Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał"
Ewa i Krzysztof Krawczykowie. (AKPA)

W środę 12 maja w telewizji TVN wyemitowano pierwszą część reportażu o Krzysztofie Krawczyku juniorze. Chory na epilepsję 47-latek utrzymuje się z renty inwalidzkiej. Syn muzyka żalił się, że w dorosłym życiu jego kontakt z ojcem znacznie się pogorszył, za co obwinia swoją macochę Ewę Krawczyk. Syn z pierwszego małżeństwa artysty twierdzi również, że utrudniano mu dostęp do trumny na pogrzebie ojca.

Przez ostatnie miesiące kontaktu nie miałem w ogóle. On sam nie odbierał telefonu, zaś jego żona wprost mówiła, że nie mogę z nim rozmawiać - żalił się w programie "Uwaga" Krawczyk junior.

W reportażu pokazano również, w jakich warunkach żyje Krzysztof junior. Mężczyzna żyje w starej kamienicy w Łodzi, mieszkanie jest w opłakanym stanie. Syn muzyka ma nawet utrudniony dostęp do łazienki.

Ewa Krawczyk komentuje słowa pasierba

Żona muzyka Ewa Krawczyk w rozmowie z "Super Expressem" odniosła się do słów pasierba.

Nie będę komentowała dokumentu TVN z udziałem Krzysztofa juniora, ponieważ z tego, co wiem, był on nakręcony w styczniu tego roku, jak żył mój mąż. Gdyby Krzysztof to widział, to by się załamał - mówi wdowa w rozmowie z "Super Expressem".

Andrzej Kosmala, który był wieloletnim menadżerem Krzysztofa Krawczyka i jego serdecznym przyjacielem, twierdzi, że syn muzyka jest wykorzystywany przez ludzi, których interesuje tylko spadek 47-latka. Kosmala zapewnia, że żona artysty stara się skontaktować z pasierbem.

Junior jest zmanipulowany przez złych ludzi. Robi to, co oni chcą, by robił i mówił. Sprawa się wyjaśni na drodze prawnej. Jeśli chodzi o pogrzeb, to Krzysztof stał koło mnie. Powiedziałem do niego, żeby pożegnał się z ojcem i on to zrobił. Dotknął trumny. Dzisiaj Ewa rozmawiała z Krzysiem. Chce, by ich relacje były jak najlepsze. Próbuje z nim rozmawiać i dojść do porozumienia - wyjaśnia Andrzej Kosmala ("Super Express").
Zobacz także: Byliśmy na grobie Krawczyka. Ewa Krawczyk: "Nie radzę sobie"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(488)
Rew
6 miesięcy temu
Rttt
Ela
rok temu
Nie radzi sobie haha..patologia bez serca..powina odpowiadavi przed sąndem..dała bym jej 15..lat
Kris
rok temu
Niewiem mogę na tą wydre patrzeci..
Krisani
rok temu
To žmija jak aktorka..
zojka2021
rok temu
Pani Laleczko ! proszę się opamiętać i żałobę nosić w sercu. Już dosyć Pani dostała od państwa. Proszę zająć się uregulowaniem spraw z pasierbem, któty został przez Panią skrzywdzony.
Nela
rok temu
Myślę że z Pani powodu najbardziej by się załamał.Pani postawa budzi najbardziej medialną wrzawę.
Marika
rok temu
I tak to Ewcia pięknie nawróciła starego KK do Boga!!!
Marika
rok temu
Całe życie Ewcia z Kosmalą żerowali na KK i jeszcze im mało.
Grzesiek
rok temu
Krawczyk wielki katolik, zostawił chorego syna bez niczego, diabeł wcielony, jak tak można, WSTYD
Ola
rok temu
Dobra aktorka Ewa Krawczyk
Bea
rok temu
Wierze,ze ona jest winna .Mam tak samo .
Kraków
rok temu
Proszę wszystkich dzienikarzy adwokatów i ludzi z całej Polski Krzysztof junior potrzebuje pomocy zanim dojdzie do tragedii bo może Ewa K go wykonczyć nerwowo i psychicznie Dziękuje Ja dołączam się do tej Pomocy tylko powiedzcie jak ? Tak bardzo mi żal chłopaka znam ludzi z padaczką i wiem co się z nimi dzieje jak dostaną padaczkę.
kaw
rok temu
jak nie wiadomo o co chodzi ...zawsze po odejściu osoby z pokażnym majątkiem zlatują się tzw. najbliżsi którzy nie wiadomo skąd pojawiają się i od zawsze jak twierdzą pomagali i byli jedynymi przyjaciółmi rodziny.
Gość
rok temu
Nagrało się jak namawiała juniora, żeby zrezygnował z pomocy prawników a wtedy ona mu coś da ze spadku. Nawet chciała pomóc pisać pismo, gdyby sam nie potrafił. Inna osoba w takim momencie chciałaby wesprzeć, otoczyć opieką i wspólnie przeżywać śmierć najbliższej osoby a ona chce robić geszeft.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić