Żona ministra o filmie Agnieszki Holland. "Wstyd, nie ma na to mojej zgody"

Film "Zielona granica" Agnieszki Holland od kilku dni budzi ogromne emocje. Czołowi politycy partii rządzącej zarzucają reżyserce sprzyjanie Putinowi oraz plucie na polski mundur. Żona ministra PiS, Marianna Schreiber, która cały czas stara się utrzymać w polskim show-biznesie w podobnym tonie wypowiada się o filmie. - Wstyd! Pani Agnieszka Holland powinna się wstydzić - grzmi aktywistka.

Żona ministra o filmie Agnieszki Holland. "Wstyd, nie ma na to mojej zgody"
Marianna Schreiber. (Twitter)

Modelka i aktywistka - Marianna Schreiber, która prywatnie jest żoną ministra Łukasza Schreibera, w mediach społecznościowych wypowiada się na tematy modowe, polityczne i społeczne. Przy okazji premiery najnowszego filmu Agnieszki Holland "Zielona granica" także postanowiła zabrać głos.

Celebrytka wybrała się do jednego z kin z plakatem, który ma zniechęcić Polaków do oglądania filmu Holland. Marianna Schreiber - podobnie jak politycy PiS - zarzucają reżyserce plucie na polski mundur.

Chcę zostawić tutaj ten plakat, żeby wszystkie osoby, które wykupiły bilet na ten film wiedziały, że ten film wspiera propagandę Putina. Przede wszystkim pani Agnieszka Holland ani razu nie pojechała na granicę z polsko-białoruską, nawet nie pytała jak to wszystko wygląda. Film obraża, wyzywa od najgorszych wojskowych i straż graniczną. To są osoby, które codziennie strzegą naszej granicy - mówi na nagraniu Marianna Schreiber.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Zielona granica". Agnieszka Holland: Nie czuję się bezpieczna w Polsce

"Nie ma mojej zgody na brak szacunku do straży granicznej, do wojska polskiego, nie ma mojej zgody jako osoby, która niedawno w mundurze żołnierza WP złożyła przysięgę, że będzie chronić własnej ojczyzny" - dodaje żona ministra.

"Szmira" - Schreiber o filmie Holland

Aktywistka twierdzi, że Holland chce poróżnić Polaków. - Przede wszystkim należy powiedzieć, że pokazane w filmie osoby, które chcą przekroczyć granicę to nie są uchodźcy to są nielegalni migranci, podsyłani przez Putina i Łukaszenkę, są wykorzystywani, aby doprowadzić do destabilizacji w Polsce, tak jak Agnieszka Holland poróżnić Polaków - słyszymy na nagraniu.

Wstyd! Pani Agnieszka Holland powinna się wstydzić, tego, że nie szanuje mundurowych, że pluje na polski mundur, że za nic ma naszą ojczyznę. Wspiera Putina, wspiera Moskwę, wspiera ruską propagandę, nie ma na to mojej zgody! Mam nadzieję, że wszyscy, którzy wykupią za 30 zł bilet na ten antypolski film zobaczą, co to jest za szmira - grzmi Marianna Schreiber.

Internauci w komentarzach pod nagraniem pytają celebrytkę, czy oglądała film w całości, by w ten sposób go oceniać. "Byłaś, widziałaś ten film? Najpierw obejrzyj, a później protestuj" - czytamy w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić