"Zostaniesz zastrzelona". Szokujące wspomnienia Dody

12

Dorota Rabczewska postanowiła opisać nieznane historie ze swojego życia. Słowa popularnej wokalistki mrożą krew w żyłach. Wynika z nich, że ktoś chciał ją zabić!

"Zostaniesz zastrzelona". Szokujące wspomnienia Dody
Doda (Licencjodawca, AKPA)

Ostatnio o Dodzie zrobiło się bardzo głośno. To choćby za sprawą programu "Doda. 12 kroków do miłości", w którym celebrytka poszukuje partnera. Dużo mówi się również o jej nowej płycie pod tytułem "Aquaria".

W życiu Dody zdarzają się też trudniejsze momenty. Okazuje się, że dostawała maile z pogróżkami, o których opowiedziała podczas krótkiego filmiku zamieszczonego na TikToku.

Ludzie są psychiczni i na przykład wysyłają wiadomość "Dzisiaj zaj... Dodę". Mailem przychodzi informacja: "Dzisiaj zostaniesz zastrzelona z łuku. Grasz na tym i na tym placu i w trakcie takiej piosenki strzelę do ciebie z tej i z tej kamienic". My to musimy zgłosić na policję - oznajmiła wokalistka.

Nie tylko groźby. "Naprawdę strzelił"

Artystka otwarcie wyznała, że absolutnie nie przejmuje się groźbami. Gdyby brała je do siebie, to w ogóle nie pojawiałaby się na scenie.

Co najgorsze, zdarzają się też tacy, którzy pogróżki wcielają w życie. W przeszłości naprawdę dochodziło do prób zaatakowania popularnej piosenkarki. Na szczęście nic jej się nie stało.

Była taka sytuacja, że naprawdę strzelił z tego łuku. I dopiero po siedmiu latach ochroniarz mi to powiedział! Nie widziałam tej strzały, bo ona się wbiła w głośnik i ja grałam dalej koncert, a on to widział. Ja skończyłam koncert, a on mi po siedmiu latach powiedział! - zaznaczyła Dorota Rabczewska na kanale tpn_pl.

Innym razem doszło do równie przerażającego zdarzenia. Napastnik wpadł na scenę z maczetą w dłoni! Wówczas w porę zainterweniowali ochroniarze. Obezwładnili agresora i zapewnili celebrytce pełne bezpieczeństwo.

Doda, mając na uwadze te sytuacje, zapewniła, że nie jest strachliwą osobą. Zadeklarowała, że w przypadku ataku, przystąpiłaby do ostrej obrony.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Cezary Pazura mierzy się z krytyką żony. "Jest bardzo surowa"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić