Zuza Kołodziejczyk z "Top Model" już po ślubie! Pokazała zdjęcie

4

Zuza Kołodziejczyk i jej ukochany są już po ślubie. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w miniony weekend. Kilka dni później zwyciężczyni "Top Model" poinformowała o ważnym wydarzeniu za pośrednictwem Instagrama.

Zuza Kołodziejczyk z "Top Model" już po ślubie! Pokazała zdjęcie
Zuza Kołodziejczyk (Instagram)

Zuzanna Kołodziejczyk wybiła się dzięki 3. edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Program nagrywano w 2013 roku. Właśnie od tego czasu modelka jest obecna w branży. Telewizyjne show otworzyło jej również drzwi do świata show-biznesu.

Została też influencerką. Kołodziejczyk może pochwalić się sporym gronem fanów. Jej instagramowy profil obserwuje przeszło 370 tys. osób. To bez wątpienia zawrotny rezultat.

Kołodziejczyk stara się utrzymywać bieżący kontakt ze swoimi sympatykami. Regularnie publikuje nowe zdjęcia. Co jakiś czas pokazuje swojego ukochanego, który nie jest postacią anonimową.

Serce Zuzy zdobył Robbie Rabane. To artysta muzyczny, którego za pośrednictwem Instagrama obserwuje 15 tys. osób.

Zuzanna Kołodziejczyk wzięła ślub. Tak wyglądała

W miniony weekend Zuza i Robbie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". O ceremonii Kołodziejczyk poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Pokazała ślubne zdjęcie, a poza tym w opisie przytoczyła między innymi historię jej związku z Rabane.

Podobno prawdziwej miłości nie zaszkodzi nawet małżeństwo. Po 10 latach naszej znajomości, 8 latach bycia razem, 5 latach od pierwszych oświadczyn i kilku godzinach od drugich - w miniony weekend zalegalizowaliśmy nasz związek w obecności naszych najbliższych - podkreśliła.

Kołodziejczyk postawiła na bardzo prostą kreację. Uznała, że ozdobniki nie są jej potrzebne. Model, który wybrała, jest mocno zabudowany - pod samą szyję. Na jej głowie oczywiście pojawił się okazały welon. Jeżeli chodzi natomiast o pana młodego, to w tym przypadku mamy do czynienia z klasyką. Robbie wciągnął czarny garnitur i muchę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Niepokojące zamiary premiera. Były ambasador alarmuje
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić