Pogodowy psikus. To nie są dobre informacje

23

Początek tygodnia przyniósł pogodę, na którą wiele osób czekało z niecierpliwością. Zrobiło się naprawdę ciepło. Nie warto jednak przyzwyczajać się do takiej aury.

Pogodowy psikus. To nie są dobre informacje
Zdjęcie ilustracyjne (Ventusky)

Poniedziałek był ciepły, a i we wtorek aura dopisuje. Temperatury wzrastają, a wszystko za sprawą ciepłego powietrza napływającego z południowego zachodu.

Wiosenna pogoda jest odczuwalna niemal w całym kraju. Na południu termometry mogą pokazać we wtorek nawet 12 stopni Celsjusza!

Najwyższe temperatury powinni odnotować mieszkańcy takich miast jak m.in. Opole, Wrocław, Zielona Góra, Katowice, Kraków czy Kielce.

Nie może być jednak zbyt pięknie. Pogodowi eksperci donoszą, że jeszcze dziś z opadami mogą się zmierzyć mieszkańcy Bydgoszczy, Warszawy oraz Łodzi.

Opady obejmą cały kraj!

Po powiewie wiosny opady będą obecne praktycznie w całym kraju, co można uznać za pogodowy psikus. Później na szczęście znów się przejaśni, a temperatury będą relatywnie wysokie.

Czwartek ma być ciepły. Na niebie królować będzie słońce. Taki stan rzeczy ma się utrzymać do końca tygodnia. Raczej nie powinno już padać. Przygotujmy się jednak na chłodne noce.

Zobacz także: Nowy Aranż. Pokój dla młodego piłkarza
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić