VDB| 
aktualizacja 

Boxdel w strachu? Najman znów nie doczekał się rywala

21

Marcin Najman na High League 6 udanie zrewanżował się Pawłowi Jóźwiakowi za ostatnią porażkę. W poniedziałek chciał pójść za ciosem i czekał na wyrównanie porachunków z kolejnym "wrogiem". Jednak jak się okazuje, Michał "Boxel" Baron nie przyjechał w wyznaczone przez wojownika z Częstochowy miejsce. Czyżby włodarz Fame MMA był w strachu?

Boxdel w strachu? Najman znów nie doczekał się rywala
Marcin Najman czekał na Michała Barona (YouTube)

Mało kto spodziewał się, że Marcin Najman jeszcze jest w stanie pokazać coś wartościowego w klatce. Tak się jednak stało. Dość nieoczekiwanie "El Testosteron" pokazał wielkie serce do walki i mimo kilku kłopotów wygrał z Pawłem Jóźwiakiem. Co więcej, jego wygrana nie podlegała żadnej dyskusji.

Boxdel w strachu?

Na długo przed walką na HighLeague 6 Marcin Najman opowiadał, że stoczy sparing z Michałem Baronem. Walka z "Boxdelem" w częstochowskim klubie Scout miała być formą wyjaśnienia ich wielkiego konfliktu. Ten narósł jeszcze w czasach, w których "El Testosteron" walczył dla Fame MMA.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gokhan Saki? Tyrone Spong? Arkadiusz Wrzosek o wymarzonym rywalu XTB KSW Colosseum 2

Wojownik z Częstochowy zrobił wszystko, aby ugościć Michała Barona jak najlepiej. Wystarczy powiedzieć, iż zdecydował się nawet na wynajem... orkiestry, która miała powitać "Boxdela". Wszystkie przygotowania okazały się niepotrzebne, bowiem włodarz Fame MMA postanowił jednak nie przyjeżdżać na teren Najmana.

Niestety doszło do klasycznego ob*** zbroi. "Bąbel" okazał się mocny tylko w gadce. Na ustalony termin nie przybył, a przecież odgrażał się, że przyjedzie i zrobi ze mną porządek. Nie on pierwszy i nie ostatni - podsumował smutny Marcin Najman.

Kolejka chętnych dla Marcina Najmana

Po wygranej z Pawłem Jóźwiakiem Marcin Najman może przebierać w ofertach. Każdego dnia otrzymuje jakąś nową propozycję. Swoją chęć do walki z wojownikiem z Częstochowy wyrażali m.in. Krystian Pudzianowski czy Dawid Załęcki. Według nieoficjalnych informacji w grę ma wchodzić również trylogia z Pawłem Jóźwiakiem. Szczegóły powinniśmy poznać w ciągu kilku tygodni.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić