Mocne słowa o Załęckim. "Powinien dostać 0 zł za walkę"

13

Nie milkną echa po sobotniej gali High League, podczas której skompromitował się Denis Załęcki. Został on zdyskwalifikowany w walce z Pawłem Tyburskim. Głos w tej sprawie zabrał Alan Kwieciński, który apeluje, aby "Bad Boy" nie dostał pieniędzy za to starcie.

Mocne słowa o Załęckim. "Powinien dostać 0 zł za walkę"
Mocne słowa o Załęckim. "Nie powinien dostać pieniędzy" (Twitter, High League)

Denis Załęcki to chuligan Elany Toruń, który dał się poznać szerszej publiczności na galach Gromdy, boksu na gołe pięści. Od kilkunastu miesięcy walczy jednak dla organizacji High League, dla której przynosi duże zyski.

"Bad Boy" jest bowiem bardzo kontrowersyjną postacią w internecie, a programy z jego udziałem są najchętniej oglądane na YouTube High League.

Za popularnością nie idzie jednak poziom sportowy. Załęcki przegrał trzy kolejne walki na High League, kolejno z Mateuszem Kubiszynem, Arturem Szpilką oraz Pawłem Tyburskim. Szczególnie ten ostatni pojedynek odbił się szerokim echem w świecie internetu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Załęcki skompromitował się na całej linii. Najpierw próbował uderzyć rywala nieregulaminowym uderzeniem kolanem. To spowodowało, że sędzia odjął mu punkt. Chwilę później "Bad Boy" chciał wykonać front-kick i tego było już za dużo. Sędzia zdyskwalifikował Denisa Załęckiego. "Jest drugim Najmanem" - skomentował jego dawny rywal Kubiszyn.

Zachowaniem Załęckiego cały czas żyje internet. Głos w tej sprawie zabrał Alan Kwieciński, który apeluje, aby "Bad Boy" nie dostał pieniędzy za to starcie.

Denis wstyd. Druga sprawa szkoda, że ludzie muszą takie rzeczy oglądać i że zostaje dopuszczony z kontuzją do walki. I wymówki będą, że kontuzji dostał. Powinien dostać 0 zł za walkę - podkreśla "Alanik" w mediach społecznościowych.

Koniec wielkich planów Załęckiego

Denis Załęcki miał w 2023 roku stoczyć jeszcze trzy walki. Jego zachowanie doprowadziło do tego, że nikt nie da mu walki, dopóki nie przejdzie operacji kontuzjowanego kolana. Na 99 procent jego czerwcowa walka z zawodnikiem KSW - Danielem Omielańczukiem nie dojdzie do skutku.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić