Radosław Opas
Radosław Opas| 

Chłopiec zmarł w kurorcie wypoczynkowym. Przyczyną miał być zanieczyszczony basen

13

Nie żyje chłopiec, który wraz z rodziną przyjechał do ośrodka wypoczynkowego w Warminster w Anglii. Dziecko miało zachorować po kąpieli w parku wodnym.

Chłopiec zmarł w kurorcie wypoczynkowym. Przyczyną miał być zanieczyszczony basen
(google)

Wiek, ani tożsamość dziecka nie zostały ujawnione. Chłopiec miał umrzeć nagle po tym, jak zachorował w ośrodku wypoczynkowym Center Parks znajdującym się w hrabstwie Wiltshire.

Przyczyną śmierci mogła być zanieczyszczona woda. Według innych klientów kurortu, stan wody w basenie znajdującym się w parku był „niepokojący”. Chwilę przed śmiercią chłopiec bawił się w zbiorniku razem z trojgiem innych dzieci.

Zgłoszono nam, że niestety dziecko zmarło - personel miał przeprowadzić bardzo intensywne próby resuscytacji. Wszyscy łącznie z bawiącymi się dziećmi, byli bardzo zdenerwowani i zaniepokojeni widokiem basenu – powiedział jeden z wypoczywających w ośrodku pensjonariuszy.

Na miejsce nie zostali wezwani policjanci. Miejscowe służby BHP zapowiedziały też, że nie zamierzają badać okoliczności śmierci dziecka. Ubolewanie nad tragiczną śmiercią chłopca wyrażają też władze ośrodka w Warminster - donosi BBC.

Jesteśmy głęboko zasmuceni tragiczną wiadomością, że młody gość naszego kurortu zmarł po tym, jak źle się czuł podczas pobytu. Nasze myśli są w tej trudnej chwili z rodziną – oświadczyły władze Center Parks.

Zobacz także: Zobacz także: Czyścił basen. Sekundę później zrobił jeden krok w bardzo złym kierunku

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić