VDB| 

Paweł Jóźwiak zaatakowany przed High League 6. Ochrona uratowała prezesa FEN

28

W ostatnich miesiącach wokół Pawła Jóźwiaka i federacji, w które jest zaangażowany padło wiele słów. Tym razem podczas konferencji przed High League 6 na scenę wszedł jeden z widzów. Było o krok od konfrontacji.

Paweł Jóźwiak zaatakowany przed High League 6. Ochrona uratowała prezesa FEN
Widz zaatakował Pawła Jóźwiaka (YouTube)

Na sobotniej gali High League 6 dojdzie do wyczekiwanego rewanżu pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Marcinem Najmanem. Prezes Fight Exclusive Night w zastępstwie za Jacka Murańskiego wziął walkę z "El Testosteronem". Jest to wielki rewanż za ich ostatnie starcie, które miało miejsce w październiku minionego roku. Wówczas Jóźwiak wygrał po niespełna 20 sekundach.

Paweł Jóźwiak pod ostrzałem

Prezes FEN w ostatnich miesiącach jest niezwykle aktywny na scenie freak fightów. Najpierw walczył z Marcinem Najmanem, a później zmierzył się z Michałem "Boxdelem" Baronem. Natomiast w sobotę dojdzie do rewanżu z wojownikiem z Częstochowy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: FEN 45: Tak Patryk Masiak znokautował Nikolę Milanovicia!

Co ciekawe, przed każdą z gal, na której występuje Paweł Jóźwiak to właśnie panele z jego udziałem przynoszą najwięcej emocji. Często poruszane są tematy związane z jego wcześniejszy, nastawieniem do freak fightów czy spraw organizacyjnych FEN oraz Prime Show MMA.

Tak samo było podczas poniedziałkowej konferencji przed High League 6. Paweł Jóźwiak i Marcin Najman urządzili sobie ostrą wymianę zdań. Ta jednak została przerwana przez wtargnięcie nieproszonego gościa.

- Gdzie jest mój hajs? - krzyczał do Pawła Jóźwiaka mężczyzna, który wbiegł na scenę.

Mężczyzna w czerwonej bluzie trzymał w rękach plik dokumentów i zmierzał z nimi do prezesa FEN. Wszystko przerwała jednak ochrona, która nie dopuściła do ewentualnej konfrontacji i wyprosiła niechcianego gościa ze sceny. Niemniej, to pozwala myśleć, iż problemy z płatnościami Prime Show MMA to nie są tylko plotki.

Gwiazdy na High League 6

Gala High League 6 została zaplanowana na sobotę, 18 marca. W walce wieczoru tego wydarzenia wystąpią Jarosław "PashaBiceps" Jarząbkowski i Marcin Dubiel. Ponadto na gali wystąpią m.in. Lexy Chapliln, Paulina Hornik, Denis Załęcki czy Dariusz Kaźmierczuk.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić