Sławomir Peszko zaprotestował. Usłyszał o Annie Lewandowskiej

6

We wtorek została przedstawiona karta walk gali Clout MMA 5. W czasie jednego z paneli, w programie "First Meet", Marianna Schreiber i Wiktoria Jaroniewska zeszły na temat Anny Lewandowskiej. Sławomir Peszko postanowił zaprotestować.

Sławomir Peszko zaprotestował. Usłyszał o Annie Lewandowskiej
Sławomir Peszko, Mateusz Kaniowski i Lexy Chaplin (YouTube, Clout MMA)

W jednej z ciekawszych walk na gali Clout MMA 5 zmierzą się Jakub Rzeźniczak z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem. W jednym z paneli programu "First Meet" towarzyszyły im Marianna Schreiber i Wiktoria Jaroniewska.

Rozmowa koncentrowała się na Jakubie Rzeźniczaku, którego zaatakował nie tylko "Szalony Reporter", ale również Marianna Schreiber. Celebrytka ma dużo zastrzeżeń, co do życia prywatnego byłego reprezentanta Polski.

W pewnym momencie rozmowa Marianny Schreiber i Wiktorii Jaroniewskiej zeszła na temat Anny Lewandowskiej. Marianna Schreiber zaczęła rozprawiać o działalności małżonki Roberta Lewandowskiego, którą prezentuje między innymi w mediach społecznościowych. Po krótkim czasie zaprotestował Sławomir Peszko.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Zrobiły show na środku ulicy. Kierowcy patrzyli ze zdumieniem
Słuchajcie, dziewczyny, Anna Lewandowska to jest moja bardzo dobra przyjaciółka. Proszę, nie mówcie o niej, skoro jej tu nie ma. Bo to jest nieładnie - powiedział ambasador Clout MMA.

Sławomir Peszko dzielił szatnię z Robertem Lewandowskim w Lechu Poznań i w reprezentacji Polski. Piłkarze spędzali ze sobą czas nie tylko na treningach i meczach, ale również czas prywatny. Tak obecny trener Wieczystej Kraków poznał się z Anną Lewandowską.

Marianna Schreiber będzie walczyć z Wiktorią Jaroniewską 8 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie. Gwiazda internetu wbiła szpileczkę Mariannie Schreiber, sugerując że celowo zaczepia Annę Lewandowską, żeby stoczyć z nią walkę we freak fightach. Żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej ma za sobą przeszłość w sportach walki i była łączona w spekulacjach z wejściem do oktagonu.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić