Zmiany w ulubionym serialu Polaków. Co wiemy o nowej aktorce?

13

Serca Polaków zostały podbite przez ukraiński superhit "Zniewolona". Okazuje się jednak, że w najnowszym, 3 sezonie Katerynę Kowalczuk zastąpi inna aktorka - Sonya Priss. Co o niej wiemy?

Zmiany w ulubionym serialu Polaków. Co wiemy o nowej aktorce?
Sonya Priss (Instagram)

"Zniewolona" odniosła ogromny sukces w Polsce. W grudniu 2020 roku Katerina Kowalczuk, grająca główną postać, zamieściła na Instagramie post, w którym poinformowała, że żegna się z produkcją. Miała nie dogadać się z produkcją ws. podwyżki honorarium oraz harmonogramu pracy.

Żądania wytwórni filmowej i producentów nie zawsze pokrywają się z prośbami aktorów. Niestety, nie mogliśmy znaleźć wspólnego języka. Praca na planie była dla mnie ogromną przygodą i jestem za nią niezmiernie wdzięczna – napisała wówczas.

Nie trzeba było długo czekać, aż wypłyną informacje, kto zastąpi główną aktorkę. Katerinę Verbistkayą zagra teraz 26-letnia Sonya Priss.

Urodziła się ona w Kurganie w Rosji. Swoją pierwszą w życiu rolę zagrała w 2017 roku w rosyjskim serialu telewizyjnym "Krylya Imperii". Później poszło już z górki. W 2020 roku mogliśmy oglądacć ją w filmie Netfliksa "Zimowy romans", w którym wcieliła się w Alice, a także w miniserialu "Tantsy na peske", w którym zagrała Alinę.

Jaka będzie nowa "Zniewolona"? Czy Sonya poradzi sobie z porównaniami do starszej koleżanki? O tym przekonamy się już wkrótce.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić