Absurdalny serwis. Dobrze, że nikt nie ucierpiał

5

Frances Tiafoe pożegnał się z turniejem w Eastbourne po secie przegranym 0:6. Trudno się dziwić wstydliwemu wynikowi, skoro serwował w tak dziwny sposób.

Absurdalny serwis. Dobrze, że nikt nie ucierpiał
Frances Tiafoe w czasie meczu z Aleksandrem Bublikiem (Twitter, Twitter)

Rozstawiony z numerem siódmym w imprezie Amerykanin grał z Aleksandrem Bublikiem. Rozpoczął obiecująco, ponieważ wygrał pierwszego seta, ale im dłużej trwał mecz, tym gorzej wyglądała gra Francesa Tiafoe. Ostatecznie poniósł porażkę w trzech partiach.

W mediach społecznościowych popularny jest filmik z trzeciego gema w ostatnim secie. Frances Tiafoe miał szansę na wygranie przynajmniej tej partyjki, ale nagle zaserwował tak źle, że wprowadził brytyjskiego komentatora w osłupienie.

Frances Tiafoe powinien zaserwować w lewo, a zaserwował w prawo. Na dodatek bardzo niecelnie i odbita od kortu piłka mogła zrobić krzywdę zdezorientowanemu kibicowi. Amerykanin popełnił podwójny błąd serwisowy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Część internautów ogląda filmik po kilka razy, ponieważ nie dowierza zagraniu Amerykanina. Kibice żartują także, że serwis Tiafoe był doskonałym podsumowaniem poniedziałku po długim weekendzie.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić