VDB| 

Adam Małysz złapał zadyszkę. "Ale jest ciężko. Sami słyszycie jak dyszę"

8

Mogłoby się wydawać, że kto jak kto, ale Adam Małysz jest jednym z tych emerytowanych sportowców, którzy trzymają się najlepiej. Jednak jak się okazuje... niekoniecznie. W mediach społecznościowych jeden z najlepszych skoczków narciarskich w historii zdradził swoją tajemnicę fanom.

Adam Małysz złapał zadyszkę. "Ale jest ciężko. Sami słyszycie jak dyszę"
Adam Małysz (Instagram.com)

Adam Malysz po karierze sportowej dalej jest bardzo aktywny. Próbował swoich sił w rajdach samochodowych czy imprezach biegowych. Teraz natomiast powrócił do swojej pierwotnej dyscypliny i sprawdza się jako dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN. Przy tym jednak ciągle dba o swoją formę fizyczną

Zresztą swoimi sportowymi wyczynami zawsze dzieli się w mediach społecznościowych. Tak m.in. było kiedy to zabrał sztab szkoleniowy polskiej kadry na wyczerpującą wycieczkę po włoskich górach. Okazuje się jednak, że w pewnym wieku już po prostu niektórych rzeczy nie można robić.

Legenda polskich skoków narciarskich o swoich ograniczeniach przekonała się podczas zgrupowania w Wiśle. Wszystko za sprawą tradycyjnego treningu, który robi na skoczni. Tym razem jednak było wyjątkowo trudno. O wszystkim Adam Małysz opowiedział na InstaStory.

"Witajcie! Tradycja jest taka, że jak pojawiam się z kadrą na skoczni, to nie jadę do góry wyciągiem, tylko idę zawsze na nogach. Wszystko po to, żeby nabrać trochę kondycji" - zdradził Małysz w relacji na InstaStory.

Tym razem jednak nie było tak łatwo. Można nawet powiedzieć, że było wyjątkowo trudno. Czyżby to oznaczało, że Adama Małysza zaczynają dotykać ograniczenia wiekowe?

"Ale jest ciężko. Sami słyszycie jak dyszę" - skomentował drogę na szczyt Adam Małysz.

Aż trudno uwierzyć, że przy swojej codziennej aktywności fizycznej legenda polskich skoków miała aż takie problemy, aby wejść na szczyt skoczni. W końcu Adam Małysz ma zaledwie 43 lata i wydaje się, że jeszcze ma mnóstwo czasu, aby cieszyć się amatorskim sportem.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety nie strzelają pięknych goli? Po tym nagraniu zmienisz zdanie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić