Adamek upokorzył Chalidowa? Jest odpowiedź pięściarza. "Patrzmy na fakty"

17

Tomasz Adamek da rewanż Mamedowi Chalidowowi? Ten scenariusz nie jest wykluczony, ale pięściarz mówi, co musi wydarzyć się wcześniej. Zdradził to w rozmowie z portalem sport.interia.pl.

Adamek upokorzył Chalidowa? Jest odpowiedź pięściarza. "Patrzmy na fakty"
Na zdjęciu: Tomasz Adamek i Mamed Chalidow (YouTube, KSW)

W lutym 2024 roku Tomasz Adamek pokonał Mameda Chalidowa w pojedynku bokserskim, który odbył się na gali XTB KSW Epic w Gliwicach. Rywalizacja zakończyła się po trzech rundach ze względu na kontuzję Chalidowa. Kibice zapewne chętnie zobaczyli rewanż pomiędzy tą dwójką. Mamed miał nawet kontaktować się w tej sprawie z Adamkiem, ale ten kazał mu się ustawić w kolejce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Prawdziwie mistrzowska feta. Nigdy tego nie zapomną

Skąd taki przebieg spraw? Otóż jeszcze przed galą KSW Adamek podpisał kontrakt na dwie walki w Fame MMA, a więc teraz musi dopełnić umowy i pojawić się w klatce freak fightowej organizacji. Pierwszy z dwóch pojedynków będzie miał miejsce w maju.

A co z Chalidowem? Adamek udzielił jasnej odpowiedzi na temat potencjalnego rewanżu w rozmowie z dziennikarzem serwisu sport.interia.pl.

Środowisko MMA oburzyło się, że ja każę na siebie czekać. No niestety, dzisiaj mam kontrakt, z którego muszę się wywiązać - przypomniał.
Mam kontrakt z Fame na dwie walki, dlatego dopiero po tym, a będę jeszcze zdrowy i będzie mi się chciało walczyć, dostanie rewanż - dodał.

Rywalem Tomasza Adamka w pierwszej walce w barwach Fame MMA będzie Patryk "Bandura" Bandurski. Pojedynek zaplanowano na trzy rundy. Były mistrz świata w boksie będzie oczywiście wielkim faworytem tego starcia.

Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić