Pudzian przyłapał pracownika. "I ty dniówkę chcesz?"

66

Mariusz Pudzianowski wrzucił do sieci nagranie z kontroli, którą przeprowadził wśród swoich pracowników. "Marcin, może wziąłbyś się za robotę..." - mówi sportowiec.

Pudzian przyłapał pracownika. "I ty dniówkę chcesz?"
Mariusz Pudzianowski - kontrola pracowników (Facebook, Mariusz Pudzianowski)

Mariusz Pudzianowski nie tylko rywalizuje w klatce MMA, ale także prowadzi własny biznes. 47-letni "Pudzian" jest m.in. właścicielem firmy transportowej. Ostatnio przeprowadził kontrolę w miejscu pracy. Filmik zamieścił na Facebooku (patrz wideo poniżej).

- Marcin, może wziąłbyś się za robotę, a nie udajesz, że robisz! Słyszysz? I ty chcesz dniówkę mieć? - zwrócił się do jednego ze swoich pracowników. - Czy się stoi czy się leży, dniówka u Pudziana się należy - odpowiedział mężczyzna.

Słowa pracownika rozbawiły Pudzianowskiego. Skwitował tylko krótko: "Tak to nie będzie". - Podwyżka? Jak się ociepli, dzisiaj zimno jest. No tak właśnie pracują u mnie chłopaki. Udają, że robią... Nadzór musi być!" - dodał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 6 lat, a już czaruje. Zobacz, co potrafi syn reprezentanta Polski

Humorystyczna scenka podpowiada, że atmosfera w pracy "u Pudziana" jest bardzo dobra. "Kontrola musi być. U nas nudy nie ma, zawsze na wesoło" - podsumował były mistrz świata Strongman w opisie filmu.

Firma transportowa, której szefem jest Pudzianowski, powstała w 1997 r. i nieprzerwanie od kilkunastu lat świadczy usługi transportowo-spedycyjne na terenie Polski i Europy. Gwiazda KSW ma flotę ciągników siodłowych i zatrudnia wielu pracowników.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: PIB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić