DP|

Ale fura! Robert Lewandowski jeździł po Warszawie autem wartym fortunę

347

Robert Lewandowski przyleciał do Polski, ponieważ trwa przerwa na reprezentację. Najlepszy polski piłkarz został "przyłapany" na ulicach Warszawy w bardzo drogim samochodzie.

Robert Lewandowski (Instagram)

Robert Lewandowski wraca do kadry po przerwie. Ostatnio dostał wolne od selekcjonera. Teraz reprezentacja Polski przygotowuje się do meczów z Finlandią (7.10), Włochami (11.10) oraz Bośnią i Hercegowiną (14.10).

Jednak nie tylko przerwa reprezentacyjna była powodem wizyty w Polsce. Napastnik w poniedziałek obronił pracę magisterską. Rodzina Lewandowskich do Polski przybyła prywatnym samolotem. Jak informuje "Super Express", później piłkarz z najbliższymi przesiadł się do luksusowego samochodu.

Miał być to Mercedes AMG G 63, a to samochód kosztujący około miliona złotych. Waży 2,5 tony, potrafi się rozpędzić do 240 km/h. Nie należy do samochodów ekonomicznych, bo w mieście może spalić około 30 litrów paliwa na 100 kilometrów. Silnik 4.0 V8 generuje moc 585 koni mechanicznych. Być może Lewandowskiemu spodobało się auto Arkadiusza Milika, bo zawodnik Napoli jeździ właśnie takim modelem.

Robert Lewandowski był najlepszym piłkarzem sezonu

Robert Lewandowski ma za sobą znakomity weekend. W meczu z Herthą Berlin przełamał się i strzelił aż cztery bramki, zostając bohaterem ekipy, która ostatecznie wygrała 4:3. Jeszcze kilka tygodni temu Polak cieszył się z pierwszego triumfu w Lidze Mistrzów.

Ostatni sezon był dla niego fenomenalny. Jego Bayern Monachium zdobył wszystko, co było do zdobycia, na ligowym i europejskim podwórku. Lewandowski nie miał sobie równych. Został wybrany piłkarzem roku UEFA.