Anna Lewandowska jest przerażona. Przytoczyła twarde dane

23

Anna Lewandowska od wielu lat promuje zdrowy i aktywny tryb życia. Trenerka personalna jednocześnie z niepokojem patrzy na to, co dzieje się w polskich szkołach. Żona najlepszego polskiego piłkarza uznała, że nie może milczeć w tej sprawie.

Anna Lewandowska jest przerażona. Przytoczyła twarde dane
Anna Lewandowska (Licencjodawca, AKPA)

Anna Lewandowska jest bardzo aktywną osobą. Regularnie motywuje Polki do tego, by się trochę poruszać i zadbać o swoje zdrowie. Żona Roberta Lewandowskiego doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna w życiu każdego człowieka jest aktywność fizyczna.

Regularne treningi gwarantują wiele korzyści. Oczywiście przede wszystkim pozwalają zadbać o ciało i umysł. Pomagają również w wypracowaniu samodyscypliny, a poza tym przynoszą pozytywne nastawienie do życia.

Plusów aktywnego trybu funkcjonowania jest naprawdę sporo. Mimo to nadal jest wiele osób, które migają się od uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego.

Anna Lewandowska grzmi. "Przerażające" statystyki

Anna Lewandowska postanowiła nawiązać do sytuacji w polskich szkołach. Żona najlepszego polskiego piłkarza absolutnie nie ukrywa, że jest nią bardzo zaniepokojona, a wręcz przerażona.

Muszę przyznać, że statystyki w Polsce są przerażające. 30 proc. dzieci nie chodzi na lekcje WF-u, bo są zwalniane. Jest to przerażające z tego względu, że WF bardzo rozwija. Uczy dyscypliny, samodyscypliny, punktualności i konsekwencji, a to jest w życiu bardzo ważne - powiedziała na konferencji prasowej, cytowana przez pomponik.pl.

Lewandowska wyraźnie podkreśliła, że wychowanie fizyczne jest ważne w życiu każdego człowieka. Spostrzegła jednocześnie, że to inwestycja w przyszłość.

Nie powinniśmy zabierać tego dzieciom, a traktować to jako coś, co jest inwestycją w ich przyszłość - mówiła Anna.

Nawiązała też do męża. Zauważyła, że w szkole uczestniczył między innymi w zajęciach z rozciągania. To pomogło mu w dalszym rozwoju sportowym.

Zobacz także: Sara Boruc o influencerkach: "To nie jest praca"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić