Marcin Kaszyński| 

Anna Lewandowska wybrała się do fryzjera. Efekty zapierają dech w piersiach!

21

Anna Lewandowska zbiera mnóstwo pozytywnych opinii. Jest piękna, pracowita i uzdolniona. Fani zachwycają się jej wszechstronnością i często zachwalają to, jak rewelacyjnie wygląda.

Anna Lewandowska wybrała się do fryzjera. Efekty zapierają dech w piersiach!
Anna Lewandowska zachwyciła nową fryzurą (ONS)

Anna Lewandowska cieszy się ogromną popularnością. Liczba jej fanów nieustannie rośnie. Nie brakuje osób, które z zachwytem śledzą to, co prezentuje w mediach społecznościowych.

Ostatnio żona najlepszego polskiego piłkarza postanowiła wybrać się do fryzjera. Efektami tej wizyty pochwaliła się na Instagramie. Reakcja internautów? Tradycyjna - lawina komplementów dla sportsmenki!

Włosy włosami, ale jakie plecy", "Piękne, wysportowane plecy i zdrowe włosy. Super - pisali w komentarzach fani Anny.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Anna Lewandowska promienieje

Niedawno sportsmenka urodziła drugą córeczkę Laurę, której poświęca bardzo dużo czasu. Podobnie zresztą jak i Klarze. Mimo wielu obowiązków, potrafi znaleźć czas dla siebie. Wizyta u fryzjera z pewnością jest dla niej czymś wyjątkowym, co pozwala zyskać energię do podejmowania kolejnych aktywności.

O Annie Lewandowskiej mówi się bardzo dużo. Ma to związek z tym, że ludzie chętnie śledzą to, co się u niej dzieje. Ostatnio niesamowicie głośno jest także na temat jej męża Roberta. Rozgrywa on sezon życia. Polak pobił kilka rekordów, a teraz usiłuje kroczyć z Bayernem Monachium po kolejny sukces, jakim byłaby wygrana w Lidze Mistrzów.

Zobacz także: Anna Lewandowska: "Nie rozpycham się w biznesie. Robię swoje"

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić