Babski wypad? Małysz pokazała zdjęcia

10

Izabela Małysz wraz z córką Karoliną Małysz-Czyż wybrały się do Drezna. Wiele wskazuje na to, że nie towarzyszyli im mężowie. Zdjęcia z babskiego wypadu znalazły się w sieci.

Babski wypad? Małysz pokazała zdjęcia
Izabela Małysz

Czasy, gdy Adam Małysz odnosił zwycięstwo za zwycięstwem i był idolem milionów Polaków już minęły. Panująca w naszym kraju na początku XXI wieku "Małyszomania" mocno wpłynęła na ich życie. Sprawiła też, że dziś nie tylko były skoczek cieszy się dużą popularnością, ale także i jego rodzina.

Małysz przez te wszystkie lata miał wielkie wsparcie od swojej żony Izabeli, a także córki Karoliny. Gdy skoczek z Wisły rywalizował w Pucharze Świata, jego rodzina odczuwała jego rozpoznawalność. Dziś to już przeszłość.

Izabela Małysz i jej córka Karolina Małysz-Czyż znalazły chwilę na to, by wspólnie wybrać się do Drezna. To jedno z najpiękniejszych niemieckich miast, które położone jest blisko granicy z Polską.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Nie minęło nawet 20 sekund. Szalony początek meczu

Ze zdjęć opublikowanych na InstaStories widać, że obie świetnie się bawiły i to był prawdziwie babski wyjazd. Najprawdopodobniej nie towarzyszyli im mężowie, których brak zarówno na zdjęciach, jak i w oznaczeniach. Zresztą każdy z nich ma swoje zawodowe obowiązki.

Na InstaStories - część zdjęć prezentujemy poniżej - znalazły się fotografie pięknych zabytków w Dreźnie, a także pokazano, jak Izabela Małysz i jej córka Karolina Małysz-Czyż spędzają wolny czas.

Adam Małysz musi teraz skupiać się na pracy w Polskim Związku Narciarskim. Kadra skoczków prezentuje się zdecydowanie poniżej oczekiwań i to moment na przemyślenia dotyczące nowego sezonu. Ten można uznać za stracony. W tym trudnym momencie - jak zawsze - mógł liczyć na wsparcie ukochanej żony.

Autor: ŁWI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić