Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Bójka podczas programu. Rywal zaatakował Jasia Kapele

15
Podziel się:

Jaś Kapela to postać bardzo kontrowersyjna w polskim internecie. W czwartek za obrazę Jana Pawła II został zaatakowany przez "Bagietkę". Do akcji musiała wkroczyć ochrona.

Bójka podczas programu. Rywal zaatakował Jasia Kapele
Bójka podczas programu. Rywal zaatakował Jasia Kapele (Youtube)

Jan Kapela, wzbudzający skraje emocje publicysta i poeta, 19 lutego podczas gali Prime Show MMA zadebiutował w oktagonie. Nie był faworytem swojej walki z Ziemowitem Kossakowskim, jednak dosyć szybko uporał się z rywalem. Wygrana z prawicowym dziennikarzem dała mu przepustkę do kolejnych walk w organizacji Prime Show.

Przez długi czas nie było wiadome, kto będzie jego rywalem. W pewnym momencie zaczęło to nawet niepokoić fanów. To już jednak nieaktualne. Niedawno poznaliśmy kolejnego przeciwnika znanego poety.

W oktagonie z Jasiem Kapelą zmierzy się Konrad Skolimowski. "Skolim" to gwiazda polskich seriali (najbardziej znany z "Barw Szczęścia") oraz muzyk disco-polo. Wystarczy powiedzieć, że jego utwory na Youtube zaliczyły ponad 60 000 000 wyświetleń.

W czwartek odbył się specjalny program na kanale Prime Show MMA, w którym wystąpił m.in Kapela. Co ciekawe, to jednak nie "Skolim" okazał się jego największym rywalem. Poeta miał zatarg z popularnym "Bagietką", któremu nie spodobał się tatuaż na ciele publicysty.

Tatuaż Kapeli na klatce piersiowej oznacza bowiem "Jan Paweł II Gwałcił Małe Dzieci". Po usłyszeniu tych słów, Michał Gorzelanczyk rzucił się na Kapelę i doszło do dużego zamieszania. Do akcji musiała wkroczył ochrona, aby rozdzielić obu panów.

Jan Kapela obrażał kościół

To już nie pierwszy raz gdy Kapela obrażała Jana Pawła II. Wcześniej zaatakował również księdza Jerzego Popiełuszkę. Doszło nawet do tego, że prawnicy Instytutu Ordo Iuris wysłali do Jasia Kapeli przedsądowe wezwanie, w którym zażądali usunięcia dwóch kontrowersyjnych wpisów publicysty, jak również zaprzestania "naruszania dobrego imienia oraz pamięci Świętego Jana Pawła II oraz Błogosławionego Jerzego Popiełuszki, a także obrażania uczuć religijnych wiernych Kościoła katolickiego".

Gala Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się 9 lipca w Arenie Gdynia. W walce wieczoru zmierzą się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Ponadto wystąpią, m.in. Jaś Kapela, Marcin Wrzosek czy Piotr Kaluski.

Zobacz także: Zrobił to w stylu Messiego! Gol, że palce lizać (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
Mędrzec
miesiąc temu
Słucham Jasia i wydaje mi się że ma rację. Bardzo mądry człowiek tylko większość Polaków jest zaślepiona.
polak katolik
miesiąc temu
Gdyby agresor uczęszczał na religię to wiedziałby jak słowem i dobrem przeciwstawić się chamstwu, a tak popisał się znacznie większą głupota i chamstwem niż Jaś Kapela.
Alicja
miesiąc temu
Kościół katolicki i całą tą kato-narodową ideologię, okupujący ten kraj trzeba jak najszybciej zdelegalizować jako organizację arcy-szkodliwą społecznie, siejącą antynaukowy bełkot, homofobię, nietolerancję i elementy ideologii faszystowskiej (przykład - patrz abp. Jędraszewski), czy dający błogosławieństwo naszym dorodnym, faszyzującym bojówkom, które z zaciśniętą pięścią oplecioną różańcem „chronią” nasz naród przed wyimaginowanym wrogiem i urojonymi zagrożeniami. Ot to, co trzeba zrobić z tą instytucją żerującą na darmowym talerzu z kasy obywateli, z niekończącym się dofinansowywaniem pis-owskiego patopaństwa z nią zblatowanym. Niech tą sektę utrzymują z własnych kieszeni jej sekciarze. To przed Kk. trzeba chronić nasze dzieci i młodzież oraz przed ich indoktrynacją, masową pedofilią i systemowym tuszowaniem swoich zdewiowanych przestępstw. I najważniejsze - należy wyrugować tą niebezpieczną ideologizację ze szkół ! Kk. już dawno stanął plecami do Chrystusa, który przede wszystkim zawsze był tęczowy i lewicowy !
Olsztynek
miesiąc temu
Ewidentnie widać że u tego Jasia coś tam pod kopułką się nie zgrywa. Dla mnie to przykry człowiek.
Śliczny 🧐
miesiąc temu
Jestem katolikiem,bardzo mi się nie podoba jak ktoś ubliża w tym wypadku JP2 To jest tak np. Horoba wypadek ogólnie wielkie nieszczęście Co robimy w tedy Panie Boże już nie będę zmienię się itp.... Pamiętajmy jedno jest to nasza religia 🙏🙏 Pozdrawiam wszystkich serdecznie
vfsdgfedgrhtr
miesiąc temu
Icek Kappelman lubi prowokować Polaków, bo wie, że swoi go zawsze wybronią.
Beka
miesiąc temu
Teraz to zarabia dobrą kasę. Musi się podzielić jak prawilny czerwono zielony
Adam
miesiąc temu
Jasiu jak masz odwagę to walcz z Najmanem albo Burneiką
Wkk
miesiąc temu
A jak Kapela ma rację?
Rws
miesiąc temu
Prawacki kocmołuch po podstawówce uderza głową człowieka ktory moze jest kontrowersyjny ale nie przypadkowo ukończył UJ...
Jaś
miesiąc temu
Koncentrat głupoty
Adam
miesiąc temu
Promujecie go jak Dagmarę K. bo rodo
Błażej
miesiąc temu
Jasiu i Murański to jedna liga
Kees
miesiąc temu
Kościół to jeden burdel, Watykan który sprzedaje broń, gwałt na dzieciach kłamstwa, religia wyimagiwanego rękawa na co to komu ten syf potrzebny
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić