Bramkarz zszedł na drugi plan. Pokazał swoją matkę i się zaczęło

19

Renata Lovrincević powróciła na pierwsze strony gazet dzięki synowi piłkarzowi. Aktualnie jej życie wzbudza znacznie większe zainteresowanie niż osiągnięcia Borny Buljana.

Bramkarz zszedł na drugi plan. Pokazał swoją matkę i się zaczęło
Renata Lovrincević dzieli się swoimi zdjęciami (Instagram, Renata Lovrincević)

Na razie krótka kariera Borny Buljana jest związana z klubem Hajduk Split. Chorwat jest wyróżniającym się młodym bramkarzem i stąd powołanie do zespołu narodowego do lat 19. Buljan posmakował gry w młodzieżowej Lidze Mistrzów i marzy o przebiciu się do podstawowego składu Hajduka. To może otworzyć drzwi do większego futbolu.

Matką Borny Buljana jest Renata Lovrincević. W przeszłości była Miss Universe poświęciła się roli matki, ale nie było to ostateczne wyjście Chorwatki z show-biznesu. Wróciła ona na czołówki gazet i portali internetowych za sprawą syna, po czym szybko zepchnęła go w cień.

Chorwaci nie mają wątpliwości, że Renata Lovrincević nigdy nie wyglądała bardziej atrakcyjnie niż w wieku 46 lat. Jej smukłe ciało jest efektem wielu lat ćwiczeń w siłowni. Ponadto matka bramkarza spełnia się w roli instruktorki fitness.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Renata Lovrincević stara się wykorzystać swoje drugie pięć minut w mediach na zbudowanie małego imperium. Na razie kobieta jest obserwowana na Instagramie przez 153 tysiące osób. Liczba ta zaczęła w ostatnim czasie dynamicznie rosnąć, dzięki czemu Renata rozpoczęła promowanie marek kosmetycznych.

Matka 18-letniego piłkarza postanowiła ponadto zainwestować we własną linię strojów kąpielowych dla kobiet. Zapewne Renata Lovrincević nie będzie potrzebować modelek do jej promowania - sama nie skąpi odważnych zdjęć swoim obserwującym na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kobieta mieszka w Splicie, więc ma wciąż kontakt z synem i wpływ na jego wychowanie. Kibice Hajduka mogą od czasu do czasu spotkać przedsiębiorczą 46-latkę na trybunach. Renata Lovrincević ściska kciuki za karierę piłkarską Borny, ponieważ może ona także pozytywnie wpłynąć na jej popularność oraz biznes.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić