LAK| 
aktualizacja 

Broni Djokovicia i atakuje dziennikarza. "Gów*** prawda"

10

Ukraiński zawodnik Sergiej Stakhovskij zakwestionował informacje podane przez jednego z dziennikarzy dotyczące Novaka Djokovicia. Padły niecenzuralne słowa.

Broni Djokovicia i atakuje dziennikarza. "Gów*** prawda"
Novak Djokovic (Getty Images, Srdjan Stevanovic)

Wciąż jest gorąco wokół Novaka Djokovicia. Federalny Sąd Okręgowy w Melbourne podjął decyzję o uchyleniu decyzji władz centralnych o anulowaniu wizy tenisisty. Serb dzięki temu mógł opuścić hotel imigracyjny. Tenisista w końcu rozpoczął przygotowania do Australian Open.

Obecność nieszczepionego Djokovicia wywołuje powszechną debatę, dziennikarz tenisowy Ben Rothenberg sugeruje, że jego powrót spotkał się z chłodnym przyjęciem przez innych tenisistów.

Gdy Djoković pojawił się na siłowni, na miejscu zapadła cisza, wszyscy się gapili. Wszyscy czuli się niekomfortowo - napisał dziennikarz.

- Oczywiście nie chodzi o to, że Djokovic nie ma wsparcia ze strony graczy, ale jest to niezręczna atmosfera - dodał Rothenberg w osobnym tweecie.

Tenisista atakuje dziennikarza

Ale sugestia, że ​​Djokovic był lekceważony przez graczy, została zakwestionowana przez urodzonego w Kijowie Sergieja Stachowskiego, który zaatakował dziennikarza. Padły niecenzuralne słowa.

"Gó*** prawda. Rozgrzewał się przed moim meczem na tej samej siłowni. Znajdź lepsze plotki" - napisał Ukrainiec.

Rothenberg odpowiedział, że był "zszokowany", że do Stachowskiego nie doszły żadne sygnały. "Denerwujesz się Ben?" - odpowiedział mu tenisista.

Kolejne doniesienia nie stawiają Djokovicia w pozytywnym świetle. "The Guardian" podaje, że Serb zaznaczył w oświadczeniu, że nie podróżował przez 14 dni przed przylotem do Australii.

Problem polega w tym, że w tym czasie był też w Hiszpanii. Podawanie nieprawdziwych informacji to oczywiście przestępstwo, za co tenisista może zostać nawet deportowany.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić