VDB| 

Brutalne zasady na FAME MMA 10! W tym starciu pozwolono na używanie łokci

49

Ostatnie tygodnie to eskalacja konfliktu pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Mateuszem Murańskim. Wydaje się, że emocje sięgnęły zenitu, dlatego organizatorzy zdecydowali się zmodyfikować zasady tego jednego pojedynku. Na specjalną prośbę zezwolono na ataki łokciami. Zapowiada się najbardziej brutalne starcie w historii FAME MMA.

Brutalne zasady na FAME MMA 10! W tym starciu pozwolono na używanie łokci
Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański (YouTube.com)

Kiedy ogłaszano kartę walk na FAME MMA 10 to pojedynek Arkadiusza "AroYa" Tańculi z Mateuszem Murańskim nie wywoływał zbyt wielu emocji. Z czasem się jednak okazało, że pomiędzy obiema gwiazdami jest sporo "złej krwi". Zresztą na wszystkich konferencjach prasowych nie ukrywali, że się szczerze nienawidzą.

Co ciekawe, sam konflikt jest trójstronny. Wszystko za sprawą ojca Mateusza Murańskiego - Jacka. Podczas ostatniej konferencji prasowej wywołał on niemały skandal i sam chciał wymierzyć sprawiedliwość Tańculi. Wydawało się więc, że na ceremonii ważenia możemy być świadkami sporego zamieszania podczas tradycyjnego spojrzenia twarzą w twarz.

Okazało się jednak, że obaj zawodnicy zachowali spokój. "AroY" skomentował, że kumuluje siły na sobotni pojedynek i wtedy pokaże Murańskiemu gdzie jest jego miejsce. Jak się okazuje, to może być starcie, które zapisze się w historii FAME MMA. Wszystko za sprawą specjalnie zmienionych na tę okazję zasad.

Chcielibyśmy poinformować widzów, że podczas tej walki łokcie będą dozwolone. Możemy spodziewać się ciekawego i przede wszystkim krwawego widowiska - powiedział Wojciech Gola, jeden z włodarzy FAME MMA.

Wiele więc wskazuje na to, że sobotnie starcie na gali FAME MMA 10 pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Mateuszem Murańskim może być jednym z najbardziej emocjonujących w historii organizacji. Całe wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:30, a podczas gali odbędzie się 10 pojedynków. Transmisja jest dostępna wyłącznie w systemie PPV.

Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić