o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
 • QUIZY
Wróć na
KOZ
|

Fame MMA na PGE Narodowym?! Wymowne słowa organizatorów!

4
Podziel się

Gale Fame MMA cieszą się coraz większą popularnością. Jedna z edycji gościła już w Atlas Arenie, gdzie pojawiło się około 9 tys. widzów. Organizatorzy mają jednak ambicje wykraczające znacznie poza tego typu obiekty. Nie wykluczają możliwości organizacji imprezy na... PGE Narodowym!

Fame MMA na PGE Narodowym?! Wymowne słowa organizatorów!
Włodarze Fame MMA mają wielkie ambicje (YouTube)
bEiLzGAB

Michał "Boxdel" Baron i Wojciech Gola byli w czwartek gośćmi programu "Hejt Park" na "Kanale Sportowym". Odpowiadali na pytania związane z organizowanymi przez nich galami Fame MMA.

Obaj przyznali, że starają się tak dobierać przeciwników, aby walki były jak najbardziej emocjonujące. Ich zdaniem tzw. dymy to nieodłączne elementy Fame MMA, czego dowodem jest eskalujący konflikt pomiędzy Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a Normanem Parkiem.

bEiLzGAD

Fame MMA na PGE Narodowym? To możliwe!

W trakcie programu padło pytanie, czy karta walk nadchodzącej gali byłaby w stanie wypełnić trybuny Stadionu Narodowego. Prowadzący Maciej Turski dopytał od razu, czy w tego typu obiekty w ogóle zamierzają celować włodarze.

Jasne, że tak. Bardzo bym chciał. Myślę, że wypełnić PGE Narodowy to jest marzenie, które każdy organizator tego typu eventów ma, żeby jak najwięcej ludzi na wydarzeniu było, ale aktualne okoliczności na to nie pozwolą. Ta karta nie byłaby w stanie wypełnić Narodowego. Wydaje mi się, że nie. Te bilety na Narodowym, w gorszych miejscach, mogłyby być tańsze. Docieramy do większej grupy klientów. Jeżeli bilet jest po 100, 150, 200, 400 zł, to już nie każdy może sobie pozwolić. Na pewno byłaby szansa, żeby zwiększyć liczbę ludzi - powiedział Michał "Boxdel" Baron.
bEiLzGAJ
Dla mnie już spełnieniem marzeń i czymś, czego w życiu bym się nie spodziewał, to jest gala w Atlas Arenie. To jest niesamowite, że tak szybko robimy galę na takim obiekcie i prawie całą ją wypełniamy. Myślę, że znając naszą ekipę, byśmy podołali - dodał Wojciech Gola.

Fame MMA 10. Gdzie oglądąć?

Najbliższa gala Fame MMA odbędzie się w sobotę, 15 maja. Z powodu obowiązujących obostrzeń kibice nie będą mogli pojawić się na trybunach. Organizatorzy przygotowali transmisję w systemie pay-per-view, której koszt waha się pomiędzy 23,99 a 33,99 zł. Imprezę pokaże platforma dostępna na stronie famemma.tv.

W walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman Parke. Stawką pojedynku będzie sztabka złota. Łącznie przeprowadzonych zostanie dziesięć walk.

bEiLzGAK

Karta walk Fame MMA 10:

 • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman Parke (walka wieczoru)
 • Michał Gała - Mikołaj Śmieszek
 • Marcin Dubiel - Cezary Nykiel
 • Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański
 • Mateusz "Muran" Murański - Arkadiusz "AroY" Tańcula
 • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
 • Dawid "Ambro" Ambroziak - Piotr "Miejski drwal" Szczurek
 • Łukasz Lupa - Gabriel "Arab" Al-Sulwi
 • Piotr Pająk - Alan Kwieciński
 • Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Amadeusz "Ferrari" Roślik
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiLzGBe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Rrt123
miesiąc temu
Fame MMA poziom kreta na Żuławach,oraz WG i innych pseudo gwiazd z Warsaw shore.
zainteresowan...
miesiąc temu
kiedy MMA na cegły ?
Hubert
miesiąc temu
Niewiem co Państwo sądzicie, o tych walkach ,ale to jakaś porażka, oglądałem parę konferencjii i naprawdę to wygląda jak przedstawienie które jest wyrezyserowane, wszystko poustawione, chodzi oto by coś się działo, ludzie to właśnie, kupuja,zamknąć ich w jednym pomieszczeniu wszystkich ,naraz i niech sobie wyjaśnia swe problemy ,poco innych w to angażować ,poco opowiadać innym,co który do kogo kiedyś coś powiedział,lub coś skomentował,wogule takie rozmowy rozj...e,cię i to...bez sensu w kółko, i te face to face,ludzie dokąd to wszystko zmierza ,promuje to tylko nienawiść między ludźmi, to moim zdaniem nie jest napewno dobre ,federacja tylko zależy na pieniądzach,i tak to działa towar ma się sprzedać,według mej oceny, jeśli miałbym to oglądać, to tylko dla zabicia czasu ,pozdrawiam wszystkich fanatyków
bEiLzGBf
Hehehe
miesiąc temu
Na jasnej gorze niech się grzmocą. Cyrk będzie jeszcze lepszy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić