Fame MMA na PGE Narodowym?! Wymowne słowa organizatorów!

5

Gale Fame MMA cieszą się coraz większą popularnością. Jedna z edycji gościła już w Atlas Arenie, gdzie pojawiło się około 9 tys. widzów. Organizatorzy mają jednak ambicje wykraczające znacznie poza tego typu obiekty. Nie wykluczają możliwości organizacji imprezy na... PGE Narodowym!

Fame MMA na PGE Narodowym?! Wymowne słowa organizatorów!
Włodarze Fame MMA mają wielkie ambicje (YouTube)

Michał "Boxdel" Baron i Wojciech Gola byli w czwartek gośćmi programu "Hejt Park" na "Kanale Sportowym". Odpowiadali na pytania związane z organizowanymi przez nich galami Fame MMA.

Obaj przyznali, że starają się tak dobierać przeciwników, aby walki były jak najbardziej emocjonujące. Ich zdaniem tzw. dymy to nieodłączne elementy Fame MMA, czego dowodem jest eskalujący konflikt pomiędzy Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a Normanem Parkiem.

Fame MMA na PGE Narodowym? To możliwe!

W trakcie programu padło pytanie, czy karta walk nadchodzącej gali byłaby w stanie wypełnić trybuny Stadionu Narodowego. Prowadzący Maciej Turski dopytał od razu, czy w tego typu obiekty w ogóle zamierzają celować włodarze.

Jasne, że tak. Bardzo bym chciał. Myślę, że wypełnić PGE Narodowy to jest marzenie, które każdy organizator tego typu eventów ma, żeby jak najwięcej ludzi na wydarzeniu było, ale aktualne okoliczności na to nie pozwolą. Ta karta nie byłaby w stanie wypełnić Narodowego. Wydaje mi się, że nie. Te bilety na Narodowym, w gorszych miejscach, mogłyby być tańsze. Docieramy do większej grupy klientów. Jeżeli bilet jest po 100, 150, 200, 400 zł, to już nie każdy może sobie pozwolić. Na pewno byłaby szansa, żeby zwiększyć liczbę ludzi - powiedział Michał "Boxdel" Baron.
Dla mnie już spełnieniem marzeń i czymś, czego w życiu bym się nie spodziewał, to jest gala w Atlas Arenie. To jest niesamowite, że tak szybko robimy galę na takim obiekcie i prawie całą ją wypełniamy. Myślę, że znając naszą ekipę, byśmy podołali - dodał Wojciech Gola.

Fame MMA 10. Gdzie oglądąć?

Najbliższa gala Fame MMA odbędzie się w sobotę, 15 maja. Z powodu obowiązujących obostrzeń kibice nie będą mogli pojawić się na trybunach. Organizatorzy przygotowali transmisję w systemie pay-per-view, której koszt waha się pomiędzy 23,99 a 33,99 zł. Imprezę pokaże platforma dostępna na stronie famemma.tv.

W walce wieczoru zmierzą się Kasjusz "Don Kasjo" Życiński i Norman Parke. Stawką pojedynku będzie sztabka złota. Łącznie przeprowadzonych zostanie dziesięć walk.

Karta walk Fame MMA 10:

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman Parke (walka wieczoru)
  • Michał Gała - Mikołaj Śmieszek
  • Marcin Dubiel - Cezary Nykiel
  • Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański
  • Mateusz "Muran" Murański - Arkadiusz "AroY" Tańcula
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid "Ambro" Ambroziak - Piotr "Miejski drwal" Szczurek
  • Łukasz Lupa - Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Pająk - Alan Kwieciński
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Amadeusz "Ferrari" Roślik
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: kobiety też potrafią grać w piłkę. Ale bramka!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić