aktualizacja 

Burneika gotowy na spektakularny powrót. Pochwalił się formą

2

"Hardkorowy Koksu" wraca do klatki. Robert Burneika zmierzy się z Robertem "Roburem" Orzechowskim na gali HIGH League 3, która odbędzie się 4 czerwca. Na InstaStories potężny kulturysta pokazał, że jest już w dobrej formie przed walką.

Burneika gotowy na spektakularny powrót. Pochwalił się formą
Burneika gotowy na spektakularny powrót. Pokazał wielką formę (Instagram)
Ludzie się pytają: "Kiedy następna walka?". Na razie jednak nie zaangażuję się. Myślę, że nie będę już robił żadnych walk. Nie poszedłem w tym kierunku, by trenować sporty walki, bo nie chcę ryzykować - mówił niedawno w rozmowie z "MMA.pl".

Wkrótce okazało się, że Burneika zmienił zdanie. "Hardkorowy Koksu" wróci do klatki po kilkuletniej przerwie. Swoją przygodę w roli zawodnika sportów walki rozpoczął w 2012 roku. W debiucie rozprawił się przez TKO z Marcinem Najmanem. Rok później pokonał przed czasem Dawida Ozdobę. Ostatni raz wystąpił na gali na Stadionie Narodowym. Uległ wtedy wyraźnie Pawłowi "Popkowi" Mikołajuwowi.

Burneika ostro trenuje

Do wielkiego powrotu Burneiki pozostało zaledwie półtora miesiąca. Kibice zastanawiają się, w jakiej formie może być siłacz. On sam w mediach społecznościowych przekazuje, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Forma nie jest taka zła. Można iść na śniadanie - powiedział Burneika, pokazując do lustra swoje wysportowane ciało.

Pojedynek z udziałem "Hardkorowego Koksa" odbędzie się na zasadach MMA, bez limitu wagowego. Imponująca jest różnica kilogramów. Robert Burneika waży 120 kg, czyli o aż 30 więcej od swojego konkurenta Roberta Orzechowskiego.

Oprócz Burneiki, w jednej z głównych walk gali HIGH League 3 w Ergo Arenie zmierzą się raper i streetfighter Alberto Simao oraz influencer i youtuber Marcin Dubiel.

Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić