Artur Babicz| 

Czołowy polski zawodnik MMA zatrzymany przez policję. To były medalista olimpijski

29

Były medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie, a obecnie czołowy polski zawodnik MMA - Damian Janikowski - nigdy nie ukrywał swojej miłości do motocykli. Jednak teraz musiał zapłacić za swoje uwielbienie do prędkości

Czołowy polski zawodnik MMA zatrzymany przez policję. To były medalista olimpijski
Damian Janikowski (Facebook)

Były zapaśnik stylu klasycznego (medalista najważniejszych imprez mistrzowskich) od 2017 roku jest gwiazdą federacji KSW. To właśnie MMA jest obecnie jedną z największych pasji Damiana Janikowskiego. Zawodnik mieszanych sztuk walki przygotowuje się do kolejnego starcia w klatce. Jednakże w wolnych chwilach dba również o pielęgnowanie swojego hobby.

Jedną z największych pasji Janikowskiego są motocykle. Za pośrednictwem mediów społecznościowych często pokazuje zdjęcia ze swoich wyjazdów czy to solo, czy to w większej ekipie znajomych. Jednak były medalista olimpijski nie będzie miło wspominał swojej ostatniej przejażdżki, która nie zakończyła się dla niego najlepiej.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Damian Janikowski na swoim instagramowym koncie. Pochwalił się, że wtorkowy wyjazd jego motocyklem nie obył się bez przeszkód. Jak można zobaczyć po opisie zdjęcia, zawodnik MMA został zatrzymany przez policję i przyszło mu zapłacić mandat za przekroczenie prędkości.

- PUSTO było na drodze – tak Janikowski skomentował całą sytuację w komentarzach pod zdjęciem.

Zawodnik federacji KSW powinien uważać realizując swoją pasję, ponieważ bardzo często profesjonalny sport i uwielbienie do wielkiej prędkości nie łączą się w parze. Dlatego na drodze najważniejsza jest rozwaga. O czym zresztą sam zawodnik przypominał w innych zdjęciach z motocyklowych wypraw

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Damian Janikowski ostatnią walkę stoczył z Szymonem Kołeckim podczas KSW 52. Wtedy Kołecki odniósł ósme zwycięstwo i jednocześnie ósme przed czasem, po tym jak znokautował Janikowskiego w drugiej rundzie.

Zobacz także: "Klatka po klatce". Chalidow o bójce. "Rzuciło się na mnie jedenastu. Trzech znokautowałem"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić