VDB| 

Celia jeszcze nigdy tyle nie pokazała. Grzegorz Krychowiak zachwycony

38

Celia Krychowiak to z pewnością jedna z najaktywniejszych partnerek polskich piłkarzy w mediach społecznościowych. Żona pomocnika reprezentacji Polski zamieściła wpis, w którym pokazuje jak pozuje ubrana tylko w marynarkę z kolekcji swojego męża. Zdjęcie skomentował sam Grzegorz Krychowiak, który był zachwycony.

Celia jeszcze nigdy tyle nie pokazała. Grzegorz Krychowiak zachwycony
Celia Krychowiak (Instagram.com)

Celia Krychowiak już wielokrotnie pokazywała, że uwielbia się pokazywać w modnych kreacjach. W jej mediach społecznościowych nie brakuje stylizacji zarówno kosmicznie drogich, jak i takich niezwykle odważnych. Teraz jednak miłośniczka mody postanowiła zapozować w marynarce przygotowanej przez firmę swojego męża.

Trzeba przyznać, że Celia wiedziała jak przyciągnąć uwagę internautów. Pokazał się bowiem wyłącznie w marynarce, a samym zdjęciem pokazała pełnię wdzięków swojego ciała. Nie może zatem dziwić, że zaledwie kilka minut po wpisie było mnóstwo pochlebnych komentarzy, w tym nie brakowała głosu samego Grzegorza Krychowiaka.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Pomocnik reprezentacji Polski żartobliwie ocenił marynarkę. Jednak przede wszystkim wyznał miłość swojej partnerce. Zresztą nic w tym dziwnego, Celia Krychowiak często pokazuje jak jest zjawiskową kobietą.

Kocham tę marynarkę... ale nie tylko ją - napisał Grzegorz Krychowiak.

Piłkarz Lokomotivu Moskwa nie był jedyny, który zachwycił się kreacją Celii. Wśród komentarzy innych użytkowników przewijały się dwa słowa, które występowały w różnych językach - "wspaniała" i "piękna". To tylko kolejny dowód, że Grzegorz Krychowiak jest wielkim szczęściarzem mając taką partnerkę.

Zobacz także: #dziejsiewsporcie: ale figura! Wideo z Marią Szarapową podbija sieć
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić