Celia Krychowiak ma najbardziej pożądaną torebkę. Kosztuje setki tysięcy złotych

40

Celia Krychowiak kocha modę, to jedno z zainteresowań, które dzieli zresztą z Grzegorzem Krychowiakiem. Jednak jej prawdziwą słabością są drogie torebki. Pochwaliła się kolejnym nabytkiem, który kosztuje fortunę.

Celia Krychowiak ma najbardziej pożądaną torebkę. Kosztuje setki tysięcy złotych
Celia Krychowiak (Instagram)

Francuska modelka słynie z pięknych i drogich ubrań. Ma swoich ukochanych projektantów i bardzo dba o szczegóły. Kilka dni temu na Instagramie zamieściła fotkę ze spaceru po Paryżu. Miała ze sobą torebkę, która została wyprodukowana w zaledwie 50 egzemplarzach. Był to Birkin 20 Sellier Faubourg Brown, który jest wart ponad pół miliona złotych.

Hermes należy najwyraźniej do ukochanych marek. Tym razem żona Grzegorza Krychowiaka na stories pokazała swoją nową torebkę, również z tej marki. Chodzi o model Kelly Himalayan. To jedna z najrzadszych i najbardziej pożądanych torebek na świecie.

Jest wykonana ze skóry krokodyla nilowego w kolorze, który ma przywoływać Himalaje. Proces barwienia torebki jest bardzo żmudny, im jaśniejszy, tym dłużej powstawał.

Jeśli chodzi o ceny tego modelu Hermes Kelly, to w Polsce można ją nabyć za około 50 tysięcy złotych. Jednak torebka w odcieniu Himalayan jest bardzo trudno dostępna. Jeżeli już gdzieś się pojawiała, to trzeba było za nią płacić zawrotne ceny od 50 tysięcy dolarów, ale zwykle jest to znacznie więcej. Dużo zależy też od dodatków, m.in. od tego z czego wykonane są zdobienia, czy są tam kamienie szlachetne.

W 2015 roku model, na którym był 10-karatowy diament, kosztował 383 tysiące dolarów (ponad milion złotych). Rok wcześniej ktoś kupił tę torebkę nawet za 432 tysiące dolarów.

Zobacz także: Liga Mistrzów. Kamil Semeniuk: Czasem trzeba spokojnie, a nie energicznie
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić