LAK| 

"Odleciał". Boniek wbił dyrektorowi TVP Sport mocną szpilę

95

Gorąco na linii Boniek-Szkolnikowski. Na ostatniej konferencji prasowej szef PZPN w mocnych słowach zwrócił się do dyrektora TVP Sport. Teraz ponownie zawrzało między panami. "Odleciał, to się zdarza w tym wieku" - napisał były piłkarz.

"Odleciał". Boniek wbił dyrektorowi TVP Sport mocną szpilę
Zbigniew Borniek atakuje Marka Szkolnikowskiego (YouTube.com)

Na konferencji prasowej poświęconej zdymisjonowaniu Jerzego Brzęczka, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odniósł się do Marka Szkolnikowskiego, dyrektora TVP Sport, a w szczególności do jego aktywności w mediach społecznościowych.

Boniek kąśliwie odpowiedział na pytanie Szymona Borczucha z TVP Sport. Dziennikarz zarzucił, że słowo marazm (tak grę kadry za czasów Brzęczka określił prezes PZPN-u) w kontekście reprezentacji to mocne określenie.

Trochę jestem zdziwiony, że pan zadaje to pytanie. Pana przełożony to chciałby trenera Brzęczka z polski wyrzucić - skomentował Zbigniew Boniek.

Gorąco na linii szef PZPN - dyrektor TVP Sport

Długo na odpowiedź Szkolnikowskiego nie musieliśmy czekać. Od razu dodał wpisy na Twitterze, a ostatnio udzielił wywiadu na kanale "Cioną po oczach", w którym przyznał, że sporo rozmawiał z Bońkiem na temat pracy selekcjonera Brzęczka. Sugerował szefowi PZPN pewne rozwiązania.

Wiele razy rozmawialiśmy z prezesem Bońkiem. Ja go przekonywałem w kwestii Brzęczka. Można powiedzieć kim jest Szkolnikowski, ale ten Szkolnikowski jest szefem TVP Sport, stacji, która pokazuje mecze reprezentacji Polski - powiedział.

Boniek momentalnie zareagował. Na Twitterze umieścił mocny wpis, w którym zaatakował Szkolnikowskiego. Wypomniał mu wiek i zarzucił brak pokory.

Szanując pana Szkolnikowskiego nic mi nie wiadomo o naszych długich i częstych dyskusjach. Nic mi nie wiadomo o jego presji na mnie i podpowiedzi aby zmienić Trenera. Po prostu trochę odleciał, zdarza się w tym wieku.... trochę pokory panie Dyrektorze - napisał Boniek.
Zobacz także: GROMDA 3. Mateusz Borek podsumował galę i mówi o planach na 2021. "Nie będzie miękkiej gry"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić