Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

Cezary Kucharski oskarża Stanowskiego? Mocne słowa byłego posła

2

Były poseł KO Cezary Kucharski atakuje Krzysztofa Stanowskiego. Manager uważa, że dziennikarz był jednym z beneficjentów poprzedniej władzy. Chodzi o dokument świadczący o tym, że Kanał Sportowy (którego udziałowcem był Stanowski) brał pieniądze za promocje Igrzysk Europejskich w Krakowie.

Cezary Kucharski oskarża Stanowskiego? Mocne słowa byłego posła
Cezary Kucharski znów atakuje Krzysztofa Stanowskiego (AKPA, AKPA)

Stosunki Kucharskiego i Stanowskiego od lat są bardzo napięte. Konflikt rozpoczął się jeszcze, gdy były poseł Koalicji Obywatelskiej był piłkarzem. W jego opinii Stanowski "wynosił wtedy informacje z szatni Legii Warszawa". W stołecznej drużynie grał Kucharski.

Teraz manager piłkarski zaatakował Krzysztofa Stanowskiego za charakter prowadzonego przez niego biznesu. Wszystko przez to, że Kanał Sportowy (którego do listopada ubiegłego roku współwłaścicielem był Stanowski) i Weszło zdobyły umowę na promocję Igrzysk Europejskich w Krakowie.

Wydarzenie było oczkiem w głowie ówczesnego ministra Jacka Sasina. To nie spodobało się internautom i samemu Cezaremu Kucharskiemu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Caroline Derpienski o Natalii Janoszek: "Dzięki Stanowskiemu jest popularniejsza"

Kucharski: Stanowski "nawilżał poprzedniej władzy"

Internauci opublikowali na Twitterze dokumenty, które pokazują, że media należące do Krzysztofa Stanowskiego promowały Igrzyska Europejskie na swoich łamach.

Wśród upublicznionych informacji jest "Ogłoszenie o udzielonym zamówieniu", dotyczące "Promocji Igrzysk Europejskich na Kanale Sportowym oraz portalu internetowym Weszło.pl".

Zamówienie pochodzi z 20 czerwca 2023 roku. Co ciekawe, Igrzyska Europejskie rozpoczęły się dzień później - 21 czerwca 2023 roku.

Według Cezarego Kucharskiego to dowód na to, że Krzysztof Stanowski współpracował mocno z poprzednią władzą.

Cwanie Stanowski korzystał z nawilżania poprzedniej władzy - bezpardonowo współpracę nazwał na Twitterze były poseł.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Z kolei teraz, zdaniem internautów, media powiązane niegdyś z Krzysztofem Stanowskim "zaczęły sprzyjać władzy koalicji rządzącej".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić