Chalidow we freakowej organizacji? Tak, ale ma jeden warunek

27

Mamed Chalidow nie zmienia swojego krytycznego zdania wobec federacji organizujących gale freak fightowe. Jednocześnie jest gotów wystąpić w barwach takiej federacji, ale ma jeden warunek.

Chalidow we freakowej organizacji? Tak, ale ma jeden warunek
Chalidow nie wykluczył walki we freakowej organizacji (WP)

Mamed Chalidow wciąż nie powrócił do klatki po nokaucie, jakiego zaznał z rąk Roberto Soldicia pod koniec 2021 roku. Bardzo prawdopodobne, że legenda KSW wróci do gry niemal rok później - podczas grudniowej gali organizowanej w Arenie Gliwice. Łukasz Jurkowski zasugerował kilkanaście dni temu, że właśnie wtedy, podczas KSW 77 Chalidow może zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim.

Tymczasem kilka dni temu Chalidow gościł w podcastcie Żurnalisty, gdzie został zapytany m.in. o stosunek do gal freak fightowych. 42-latek zdecydowanie potwierdził to, o czym mówił już w przeszłości.

Tam jest zły przekaz. Możecie mnie skopać, hejtować, ale same konferencje niestety… I wszyscy to oglądają. To wszystko oglądają dzieciaki. A zawsze sport był takim przykładem dyscypliny. Dobrym przykładem dyscypliny - przyznał.
Tego nie oglądają normalni dorośli ludzie. To oglądają dzieci, więc nie ma się co dziwić. I tak naprawdę my dzisiaj nie wychowujemy swoich dzieci, my je chowamy - dodał.

Jednocześnie Chalidow nie wykluczył swojej walki w barwach freakowej organizacji. Wyraźnie postawił jednak swój warunek.

Zawsze mówiłem, że jeżeli mam sprawdzić się ze sportowcem, zawodowcem, nie z jakimś freakiem, to tak. Jestem jak najbardziej gotów. Chodzi mi po prostu o to, że nie będę walczył z człowiekiem, który nie stanowi dla mnie wyzwania.
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ależ to zrobił! Ten film ma ponad 800 tys. wyświetleń
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić