VDB| 

Co tam się wydarzyło?! Dziennikarz niemal znokautował rywala na ważeniu

35

Znany dziennikarz sportowy - Michał Cichy - zadebiutuje w klatce podczas gali Prime Show MMA 3. Energia tak w nim buzuje, że niemal znokautował swojego rywala już podczas ceremonii ważenia. To wyglądało naprawdę niepokojąco.

Co tam się wydarzyło?! Dziennikarz niemal znokautował rywala na ważeniu
Michał Cichy atakuje Adriana Ciosa (Twitter)

Wczorajsza ceremonia ważenia przed sobotnią galą Prime Show MMA 3 to było coś mocno nietypowego. Nawet jak na freak fighty sceny, które tam się działy były mocno niepokojące. Wystarczy powiedzieć, że praktycznie każde spojrzenie twarzą w twarz kończyło się bójką.

Dziennikarz mocny nie tylko przed komputerem

W mediach społecznościowych najbardziej zawrzało po tym co zrobił Michał Cichy. Dziennikarz specjalizujący się w sportach walki do tej pory mówiąc delikatnie, nie uchodził za kogoś kto mógłby się sprawdzić w klatce. Patrząc na jego wątpliwe umięśnienie można było być zaskoczonym decyzją o debiucie w MMA.

Jednak okazało się, że drzemie w nim potencjał. Podczas spotkania twarzą w twarz z Adrianem Ciosem postanowił spoliczkować rywala. Według portalu MMA.pl powodem tego ataku miał być fakt, że jego rywal nie zmieścił się w określonym limicie wagowym.

Nie byłoby w tym nic aż tak mocno zaskakującego, gdyby nie fakt jak na to uderzenie zareagował Adrian Cios. Ten był wyraźnie "podłączony" i gdyby nie interwencja ochrony to mógłby on nawet się przewrócić. W ten sposób po raz pierwszy w historii freak fightów byliśmy blisko nokautu jeszcze dzień przed galą.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Szykują się wielkie emocje? Oglądaj na WP Pilot

Oby to agresywne nastawienie zawodników podczas ceremonii ważenia skutkowało emocjami podczas samej gali. Prime Show MMA 3 odbędzie się w sobotę, 1 października. Start wydarzenia o godzinie 20:00. Transmisja wyłącznie w PPV oraz na platformie WP Pilot.

W walce wieczoru Prime Show MMA 3 zmierzą się popularne TikTokerki Paulina Hornik i Martyna Zbirańska. Natomiast w co-main evencie zobaczymy walkę sportową z udziałem Daniela Rutkowskiego i Piotra Pająka. Ponadto, w klatce zobaczymy m.in. Dagmarę Szewczyk, Mateusz Leśniaka czy Michała "Bagietę" Gorzelanczyka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Było klepnięcie? Artur Szpilka skomentował to, co stało się walce Janikowski - Breese
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić